Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jirka Stulík si z Desperada došel pro vítězství

 

V neděli 3.4. se v chomutovském Strikelandu odehrál 3. turnaj BBO tour. Hrálo se na středním mazání za účasti 37 hráčů, z nichž 24 postupovalo do semifinále, z prvního místa Honza Jelínek (974), z dvacátého po odstoupení Káji Růžičky Míra Kučaba (766) a z Desperada Jirka Stulík, Ríša Enders, Ríša Soukup a Vláďa Horňák. Po třech semifinálových hrách byla zřejmá dvanáctka lepších, kterou čekaly tři hry finálové. V turnaji zvítězil Jirka Stulík před Sváťou Závladskou a Ondrou Heligrem. Ceny pro nejlepší seniory převzali Jirka Stulík, Sváťa Závladská a Vojta Plánička, nejlepšími ženami byly Sváťa Závladská, Monika Šteffková a Zdenka Pláničková. Za nejvyšší nához 267 byl oceněn Roman Fisek. Výkonnostní kategorie A-J ovládli: Ondra Heligr (A), Petr Heligr (B), Jirka Stulík (C), František Kubík (D), Míra Kučaba (E), Zdenka Pláničková (F), Dušan Mrviš (G), Harald Schelle (J), kategorie H a I nebyly zastoupeny.  Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 3. turnaji: Ondra Heligr, Dáša Stulíková (oba 266 b), Honza Jelínek, Toník Nahodil (oba 256 b), Jirka Stulík (250 b), František Kubík (248 b), Ríša Enders (245 b), Martin Křížek (244 b), Ivan Zlesák (243 b), Jirka Květoň (236 b).

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše, kladenské pekárně Kompek za výborné koblížky pro všechny hráče, Svátě a Dušanovi Závladským za fotky a Jirkovi Květoňovi za tekuté ceny věnované do losování.

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 4. BBO tour 1.5. na krátkém mazání - obsazovačka, nebo ještě předtím 6.4. na BBO dvojicích a 17.4. na BBO devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb