Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jirka Stulík vítězem vánočního BBO turnaje v Chomutově

Po loňské covidové pauze se letos opět, tradičně v povánočním období, v neděli 26.12. v chomutovském Strikelandu odehrál vánoční turnaj, 13. turnaj ze série BBO tour. Přijelo 45 hráčů, kteří navíc sbírali poslední body do celoročního žebříčku. V kvalifikaci, ze které postupovalo 20 hráčů do semifinále, byl nejlepší Štěpán Heligr (1016), dvacátým  dvacátým postupujícím Jirka Forman (796) a z Desperada se probojovali František Kubík, Eliška Bulová, Dáša Stulíková a Vlasta Jiřiště. Po třech semifinálových hrách čekaly dvanáct lepších další tři hry finálové. V turnaji zvítězil Jirka Stulík (705), druhý byl Honza Jelínek (667) a třetí Štěpán Heligr (666). Nejlepšími ženami byly Sváťa Závladská, Dáša Stulíková a Olga Ebrová, v seniorské kategorii zvítězili Jirka Stulík, Sváťa Závladská a Dáša Stulíková a v juniorské Martin Bula, Eliška Bulová a Vítek Jiřiště. Za nejvyšší nához 269 byl oceněn Honza Jelínek. Ve výkonnostních kategoriích A-J byli nejlepšími Toník Nahodil (A), Sváťa Závladská (C), Jirka Stulík (D), Jirka Forman (E), Vlasta Jiřiště (F), Monika Vlasáková (), Harald Schelle (H), Štěpán Heligr (J), B a I nebyly zastoupeny. Zde je fotogalerie.

Konečné celoroční pořadí: v celoročním žebříčku figuruje 113 jmen, z nichž bude oceněno 10 resp. 11 nejlepších (na druhém místě se umístili hráči dva) a dále nejlepší žena, nejlepší senior a nejlepší junior. Jsou to Ondra Heligr, Sváťa Závladská, Vašík Kordulík ml., Toník Nahodil, František Kubík, Dáša Stulíková, Jirka Stulík, Petr Heligr, Jirka Forman, Vláďa Horňák a Ríša Enders. Nejlepší ženou a zároveň seniorem byla Sváťa Závladská a nejlepším juniorem Vašík Kordulík ml. Tito jmenovaní budou oceněni na 1. turnaji nového ročníku 6.2.2022.

Děkujeme Strikelandu Chomutov za výbornou mnohaletou spolupráci a stejně tak za partnerství kladenské pekárně Kompek, Svátě a Dušanovi Závladským za focení a technickou podporu a hráčům za přízeň. V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 1. BBO tour 6.2. na krátkém mazání - obsazovačka, ale také 3.1. na BBO dvojicích a 9.1. na BBO devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb