Jirka Uhlíř vyrál a vede i celkově

František Čermák, Jiří Uhlíř a Tomáš Rathouský

Po prázdninové pauze se v neděli 14. září 2014 opět rozeběhla BOWLING CZ TOUR 2014. Na pořadu dne bylo její 7 pokračování a nabízela se první možnost odečítání nejhoršího výsledku. Za striky při vrcholové červené kuželce se tradičně rozdávala pepsi. Do benešovského Scentra se dostavilo 32 hráčů a 4 kvalifikační a následné 2 semifinálové hry se nejvíce podařily Jirkovi Uhlířovi, který i ve finále naplnil roli největšího favorita a po zásluze vyhrál. Na druhém místě skončil František Čermák a třetí místo vybojoval Tomáš Rathouský, který zahrál v semifinále i nejvyšší nához turnaje, 248 bodů. O pořadí na "bedně" se rozhodovalo doslova až v posledních hodech. Nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Blanka Heřmánková, která obsadila 9.místo.

Do čela průběžného pořadí se dostal vítěz Jiří Uhlíř, na druhém místě je prozatím další táborský hráč, Dalibor Polívka a třetí místo patří Tomáši Rathouskému. Následuje nejlepší benešovský hráč Jan Strachota, pátý je Petr Zach st. a nejlepší šestku uzavírá vítězka Tour z minulého ročníku, Marie Frýbortová. V soutěži o nejlepšího hráče v kategorii "B" je pořadí následující. 1.místo: Milan Barnet. 2.místo: Tomáš Mrkvička a 3. místo: Jaroslav Bejšovec.

Celoroční pořadí.pdf

Další díl série se uskuteční v neděli 12. října. Přihlášky přes obsazovačky.

Všem hráčům děkuji za účast a budu se těšit na viděnou nejen při turnajích v Scentru.