Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jirka Vrážel st. nejlepším hráčem 7. BBO devítky Strikeland

V neděli se v Chomutově za účasti 38 hráčů konala 7. BBO devítka Strikeland. Kvalifikaci vyhrál Martin Křížek (1052), z dvacátého místa postupoval Ondra Chlouba (809) a z Desperada Dáša Stulíková, Walter Enders, Iveta Faitová a Alena Endersová. Po třech semifinálových hrách byla vyřazena polovina účastníků a dvanáct lepších postupovalo do finále, kde je čekaly další tři hry. Vítězem turnaje se stal Jirka Vrážel st. (850), druhý skončil Petr Heligr (830) a třetí Ondra Heligr (808).

Dále se umístili Toník Nahodil, Vašík Kordulík ml., Míra Dutka, Dáša Stulíková, Vláďa Horňák, Jirka Květoň, Yvona Klepáček Mašková a Iveta Faitová. Padlo celkem 9 třístovek: Ondra Heligr (2x), Vašík Kordulík ml. (2x), Jirka Vrážel st., Petr Heligr, Toník Nahodil, Martin Křížek, Jára Vokurka. Nejlepší ženou turnaje byla Dáša Stulíková před Yvonou Klepáček Maškovou a Ivetou Faitovou, nejlepším seniorem Jirka Vrážel st. před Jirkou Stulíkem a Mírou Dutkou a mezi juniory kraloval Vašík Kordulík ml. před Martinem Bulou a Julií Talašovou. Kompletní fotogalerie je ZDE.

Celoroční pořadí po 7. turnaji: Toník Nahodil, Martin Křížek, Lukáš Roučka, Ondra Heligr, Jirka Stulík, Olda Pour, Jirka Květoň, Kája Růžička, Jára Vokurka, František Kubík. Průběžně nejlepší ženou je Dáša Stulíková, seniorem Jirka Stulík a juniorem Martin Bula.

V Chomutově se na vás budeme těšit na 8. BBO devítce 25.7. - obsazovačka nebo ještě předtím 6.7. na BBO dvojicích a 11.7. na BBO tour.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb