Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jirka Vrážel st. vítězem 2. BBO Kassas CXS tour na krátkém mazání

V neděli 31.3. se v chomutovském Strikelandu odehrál 2. turnaj BBO Kassas CXS tour, tentokrát na krátkém mazání Boardwalk. Zúčastnilo s 37 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, z pozice vítěze kvalifikace Jirka Květoň, z šestnáctého po odstoupení Káji Růžičky Toník Nahodil a z Desperada František Kubík, Bob Štícha, Zdeněk Havlíček st. a Libor Soukup. Následovaly tři finálové hry, ze kterých vzešel vítěz a tím byl Jirka Vrážel st., druhé místo obsadil Toník Nahodil a třetí Honza Kolář ml. V oceňované desítce se dále umístili Bob Štícha, František Kubík, Katka Slavíková, Zdeněk Havlíček st., Richard Gräsler, Honza Kolář st. a Ríša Enders. Nejlepší ženou byla Katka Slavíková před Danou Soukupovou a Hankou Kolářovou, nejlepším seniorem Jirka Vrážel st. před Zdeňkem Havlíčkem st. a Honzou Kolářem st. a nejlepším juniorem Richard Gräsler před Filipem Seifertem a Danem Nejezchlebou. Za nejvyšší nához 256 byl oceněn Filip Seifert. Zde je fotogalerie a BBO video.

CP po 2. turnaji: Toník Nahodil (197 b), Zdeněk Havlíček st. (177 b), Jirka Stulík (176 b), František Kubík (173 b), Bob Štícha (172 b), Pavel Piskač (163 b), Jirka Květoň (160 b).

Děkujeme Abdulovi Kassasovi a kladenské pekárně Kompek za partnerství, Jirkovi Květoňovi za spolupráci a hráčům za účast, v Chomutově se na vás budeme těšit nejen 28.4. na 3. BBO Kassas CXS tour na dlouhém mazání - obsazovačka, ale také 8.4. na BBO dvojicích, 14.4. na BBO NejKUFRY devítce a 22.4. na BBO devítkových dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb