Josef Colon se zabydluje na Zličíně.

Ve středu 15. března se hrálo třetí finále letošního Sprintera. Kvalifikace se hrála již v únoru a účastnilo se jí 54 hráčů. Nejlépe si vedlo trio Beštová, Colon, Švec a posledním postupujícím z kvalifikace byl Jan Korynta s průměrem 180,00. Favorité z kvalifikace se ve finále opět neztratili a zůstali v popředí výsledků.

Druhý turnaj vyhrál Josef Colon, který se na Zličíně zabydluje, a po úspěchu na Stormu si připisuje další zářez. Nyní vítězství nejen v celkovém pořadí, ale ještě se stal nejlepším hráčem kategorie standard a nejlepším seniorem. Druhé místo vybojoval Tomáš Plechata a třetí se umístil Ladislav Švec. Nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Miloslava Suchánková (5.místo), nejlepším juniorem Anna Petáková (7.místo).

V seznamu jmen v šťastné sedmě se objevila ještě jména Antonín Platoš, Jan Korynta. Kompletní výsledky turnaje zde.

CELOROČNÍ POŘADÍ:
Žebříčku celoročního pořadí v boji o tři bowlingové koule vévodí Jan Kolář (193b) před Milošem Jirsou (167b) a Irenou Strakovou (167b). Nejlépe hodnoceným hráčem za TOP 3 v kategorii do 165 je Jan Suchánek, nejlepším hráčem kategorie 190 je Vítězslav Květenský, nejlepším juniorem je Anna Petáková. V TOP ještě jsou Ladislav Švec, Kateřina Beštová, Hana Kolářová a Jan Korynta. Žebříček s rozpisem bodů po třetím turnaji zde.

KVALIFIKACE NA DUBNOVÉ FINÁLE ROZEHRÁNA:
Ještě ve středu 15.3.2017 se rozehrála kvalifikace na dubnové finále. Průběžnému pořadí v kvalifikačním poli vévodí Irena Straková před Oldřichem Wasserabem a Lumírem Hřebíkem. Výsledky této kvalifikace naleznete zde.