Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Josef Colon vítězí na posledním turnaji i v sérii

Dne 20. dubna proběhl poslední, jedenáctý turnaj ze série áčkových tréninkových turnajů Sprinter Cup 2021/2022. Turnaje se účastnilo 41 hráčů a hrálo se na krátkém mazacím modelu.

Zvítězil Josef Colon po výkonech 215, 233, 194, 211 a díky nezapočítávané hře (192) měl na svém kontě celkem 869 bodů. O dvacet finálových bodů méně, měla v celkovém součtu druhá Kateřina Slavíková (849b), třetí místo s 843 body vybojoval Václav Rác. Stejně bodů měl na svém kontě i junior Filip Jiránek, ale pomohl mu k tomu handicap a to jej při shodě odsunulo na bramborovou pozici. Podrobné výsledky a pořadí na součet 4 her (včetně té páté, nezapočítávané) naleznete v přílohách.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ. Vítězstvím na posledním turnaji potvrdil pozici nejlepšího hráče této sezóny Josef Colon a vítězí v žebříčku s 583 body. Druhé místo vybojovala s 561 bodem Irena Straková, třetím na pomyslné bedně nejlepších se stal Václav Rác s 538 body. V TOP 10 letošního ročníku se umístili: Antonín Matějka, Kateřina Slavíková, Habtegabriel Teame, Jan Kolář, Tomáš Mračko, Hana Kolářová a Miloš Jirsa. Kompletní žebříček s body a umístěním naleznete v přílohách.

Ceny za umístění v TOP 10 budou předány na úvodním turnaji nového ročníku, ten se hraje 18. května, obsazovačka a volná místa >> zde.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb