Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Josef Colon vítězí na únorovém Sprinter Cupu

Dne 23. února proběhl již devátý áčkový turnaj ze série Sprinter Cup 2021/2022 a hrálo se tentokráte na středním mazacím modelu ABBEY ROAD. Čísla moc velká nepadala, ale padl rekord v návštěvnosti letošní série, turnaje se účastnilo 56 hráčů. Přestože se hrál již devátý turnaj, tak se do výsledkové listiny zapisuje deváté a opět zbrusu nové jméno vítěze.

Zvítězil Josef Colon po výkonech 223, 245, 189, 192 a díky nezapočítávané hře (156) měl na svém kontě celkem 865 bodů. O jedenáct bodů méně v celkovém součtu, měl na svém kontě druhý Václav Rác a o dalších osm bodů méně měl na svém kontě třetí Habtegabriel Teame. Podrobné výsledky a pořadí na součet 4 her (včetně té páté, nezapočítávané) naleznete v příloze.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ. Je odehráno devět turnajů, jelikož se v celoročním pořadí počítá sedm nejlepších umístění, tak se podruhé odpočítávalo. To přineslo změnu pořadí v čele žebříčku, nově vede Josef Colon s 557 body. Druhá Irena Straková zůstala na svých (547b) a nepolepšila si ani třetí Kateřina Slavíková (436b). V žebříčku se objevilo dalších sedm nových jmen, v letošní sérii je evidováno již 96 hráčů. Podrobný žebříček s body a pořadím naleznete v příloze.

- Příští turnaj se hraje 23. března, obsazovačka a volná místa >> zde.

Odkaz na ostatní články z turnajové série >> Sprinter Cup

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb