Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Junior Daniel Nejezchleba vítězem 9. BBO tour CXS na dlouhém mazání

V neděli 29.10. se v chomutovském Strikelandu odehrál 9. turnaj BBO tour CXS. Hrálo se na dlouhém mazání, zúčastnilo se 28 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále. Z prvního místa Toník Nahodil, z šestnáctého Abdul Kassas a z Desperada Jirka Borovec, Dušan Mrviš, Alena Endersová a Ivan Zlesák. Finále ovládl junior Dan Nejezchleba a zaslouženě zvítězil, navíc byl oceněn za nejvyšší nához 259. Druhé místo obsadil Jirka Květoň a třetí Abdul Kassas. V desítce nejlepších se dále umístili Jirka Stulík, Toník Nahodil, Vojta Plánička, Ivan Zlesák, František Kubík, František Brokeš a Standa Nejezchleba. Nejlepší ženou byla Dáša Stulíková před Alenou Endersovou a Aničkou Breindlovou a v seniorské kategorii Jirka Květoň, Jirka Stulík a Vojta Plánička. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 9. turnaji: Dáša Stulíková (724 b), Jirka Stulík (693 b), Vláďa Horňák (683 b), František Kubík (680 b), Abdul Kassas (679 b), Jirka Květoň (659 b), Jirka Borovec (645 b), Ríša Enders (645 b), Dušan Mrviš (640 b), Jirka Holubička (633 b).

Děkujeme Abdulovi Kassasovi a CXS za partnerství, kladenské pekárně Kompek za dlouhodobou spolupráci a hráčům za účast, v Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 10. BBO tour CXS 26.11. (střední mazání) - obsazovačka, ale také 12.11. na BBO NejKUFRY devítce a 15.11. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb