Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Junior David Mojka nejlepší na Summer Cupu

David Mojka

 

Summer Cup na herně Xbowling Žižkov i Prosek Duo si přišlo vyzkoušet 89 hráčů a opět se přihazovalo do měšce, který zrovna obsahuje částku 12 200,- Kč, a postupně se blížíme už částce 15 000,- a doufáme, že ho naplníme na očekávaných dvacet tisíc. Vedení v kvalifikaci tohoto turnaje zatím stále bez problémů patří Richardu Noskovi se součtem 1 421 bodů.

Nejlepší start zaznamenal juniorský hráč, který patří do Kategorie D a je to David Mojka, který zahrál 1 335 bodů včetně handicapu. Kategorie B i přes několik startujících je také beze změny a první místo drží Jiří Kotjužanský se součtem 1 237 bodů.

V Kategorii žen zaútočila vydařeným startem Monika Semeráková (1 181), ovšem také se nedokázala dostat před Dagmar Vaněčkovou se součtem 1 212 bodů. Naopak v Kategorii D se umístění změnilo a David Mojka překonal Daniela Muránského a to v součtu o pouhé 4 body a vede tak nově tuto kategorii.

Turnaj se přehoupl do svého posledního měsíce a pokračuje i nadále na obou hernách, tak si přijďte zatrénovat a zapsat si své jméno do měšce, který získá pět výherců.

Výsledky – ZDE

Propozice - ZDE

Obsazovačka – ZDE

Váš Xbowling team – bowling Žižkov a Duo Prosek

 

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb