Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Junior Vašík Kordulík ml. vítězem 3. BBO tour Chomutov

1. - 3. místo

V neděli se ve Strikelandu po víc jak tříměsíční pauze odehrál 3. turnaj BBO tour Chomutov, tentokrát na středním modelu. Přijelo 47 hráčů, z nichž do semifinále postupovalo 24, 20 dle pořadí a 4 z Desperada. Kvalifikaci vyhrál Petr Heligr (996), jako dvacátý postupoval po odstoupení Františka Tadeáše Kubíka Jirka Forman (783) a z Desperada Zdenka Pláničková, Vojta Plánička, Eliška Bulová a Míra Kučaba. Po třech semifinálových hrách se startovní pole zúžilo na polovinu a dvanáct lepších čekaly tři hry finálové. Tam nezaváhal Vašík Kordulík ml. a se skóre 684 v turnaji zvítězil. Druhý skončil Jirka Forman (657) a třetí Vláďa Stříbrný (648). Dále se umístili Petr Heligr, Štěpán Heligr, Eliška Bulová, Martin Bula, Vláďa Pecháček, Míra Kučaba, Abdul Kassas, Kája Růžička a Ondra Heligr. Nejlepšími ženami byly Eliška Bulová, Ivanka Šmejkalová a Sváťa Závladská, ceny pro nejlepší seniory převzali Jirka Forman, Míra Kučaba a Vojta Plánička a junioři byli oceněni všichni – Vašík Kordulík ml., Eliška Bulová, Martin Bula, František Tadeáš Kubík, Eliška Soukupová a Ema Ondráčková. Za nejvyšší nához 269 dostal cenu nejen Jirka Forman, ale také Ondra Heligr, který v prvním startu jel na 300, bohužel smůla zaúřadovala a bylo z toho „jen“ 299. Nejlepšími hráči 3. turnaje ve výkonnostních kategoriích A-J byli: Petr Heligr (A), Vašík Kordulík ml. (B), Míra Kučaba (C), Jirka Forman (D), Kája Růžička (E), Ivanka Šmejkalová (F), Eliška Bulová (G), Anička Chotěnovská (H), I nebyla zastoupena, Bob Musil (J). Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 3. turnaji: Ondra Heligr (270 b), Štěpán Heligr (261 b), Vašík Kordulík ml. (252 b), Jirka Forman (245 b), Martin Bula (243), Sváťa Závladská (242 b), Bob Ondráček (232 b), Petr Heligr (231 b), Dušan Závladský (230 b), František Kubík (229 b).

Červnový BBO bodovací žebříček k 8.6.: Petr Heligr (A), Jirka Stulík (B), Kája Růžička (C), Martin Bula (D), Ivana Šmejkalová (E), Eliška Bulová (F).

Děkujeme Strikelandu za vše, kladenské pekárně Kompek za výborné koblížky, Vláďovi Pecháčkovi za masáže a věnované vouchery na ně, Svátě a Dušanovi Závladským za fotky a hráčům za účast. V Chomutově se na vás budeme těšit buď na 4. BBO tour 5.7. na krátkém mazání Boardwalk, přihlásit se můžete zde, nebo ještě předtím 28.6. na BBO devítce Strikeland.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

BBO žebříček – červen – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb