Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Junior Vít Jiřiště ml. vítězem 3. BBO Kassas CXS tour

V neděli 28.4. se v chomutovském Strikelandu odehrál třetí turnaj série BBO Kassas CXS tour. Dlouhé mazání přišlo vyzkoušet 30 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, z pozice vítěze kvalifikace Vašík Kordulík ml., z šestnáctého místa po odstoupení Vlasty Jiřiště Jára Kocůr a z Desperada Libor Soukup, Jirka Borovec, Jirka Riant a Walter Enders. V turnaji zvítězil Vítek Jiřiště ml., druhý byl Jirka Květoň a třetí Vašík Kordulík ml. Do oceňované desítky se ještě vešli Jirka Stulík, Dáša Stulíková, Jirka Borovec, Kája Růžička, Toník Nahodil, Libor Soukup a Vláďa Horňák. Nejlepší ženou byla Dáša Stulíková před Alenou Endersovou a Petrou Bórikovou, nejlepším seniorem Jirka Květoň před Jirkou Stulíkem a Dášou Stulíkovou a juniorem Vítek Jiřiště ml. před Adamem Kassasem a Magdou Nahodilovou. Za nejvyšší nához 276 byl oceněn Vašík Kordulík ml. Zde je fotogalerie a BBO video.

CP po 3. turnaji: Toník Nahodil (284 b), Jirka Stulík (268 b), Jirka Květoň (257 b), Dáša Stulíková (248 b), Vláďa Horňák (244 b), Pavel Piskač (241 b), Ríša Enders (236 b).

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen 26.5. na 4. BBO Kassas CXS tour - obsazovačka, ale také 1.5. na BBO dvojicích, 12.5. na BBO NejKUFRY devítce a 20.5. na BBO devítkových dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb