Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kája Růžička vítězem 2. turnaje BBO tour CXS

V neděli 19.3. se v chomutovském Strikelandu konal 2. turnaj BBO tour CXS. Krátké mazání přijelo vyzkoušet 32 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, 16 dle pořadí a 4 z Desperada. Kvalifikaci vyhrál Michal Janovský, ale stejně jako desátý David Mata se rozhodl přenechat postup jiným. Šestnáctou finalistkou tedy byla Anička Breindlová a z Desperada postoupili Vláďa Horňák, Vlasta Talaš, Robert Brožek a Jirka Borovec. V turnaji zvítězil Kája Růžička, druhé místo obsadil Pavel Piskač a třetí Toník Nahodil. Nejlepší ženou byla Dáša Stulíková před Zdenkou Pláničkovou a Aničkou Breindlovou, seniorskou kategorii ovládl Vláďa Horňák před Dášou Stulíkovou a Jirkou Stulíkem a juniorskou Kristián Talaš před Adámkem Kassasem. Za nejvyšší nához 243 byl oceněn Michal Janovský. Zde je fotogalerie a BBO video

CP po 2. turnaji: Toník Nahodil (188 b), Kája Růžička (179 b), Jirka Stulík (174 b), Dáša Stulíková (173 b), Vláďa Horňák, Pavel Piskač (oba 169 b), František Kubík (168 b), Honza Jelínek (167 b), Jirka Borovec, Zdenka Pláničková (oba 164 b).

Děkujeme Strikelandu Chomutov, firmě CXS a Abdulovi Kassasovi za partnerství a věnované ceny a stejně tak kladenské pekárně Kompek, která tradičně dodala dobroty ze své výroby pro všechny účastníky. V Chomutově se na vás budeme opět těšit nejen na 3. BBO tour CXS na dlouhém mazání 16.4. - obsazovačka, ale také 2.4. na BBO NejKUFRY devítce a 5.4. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb