Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kamil Škorvánek má double na Rubínové devítce

1. místo

 

V sobotu 24.7.2021 se odehrál třetí turnaj Rubínové devítky a jsme tak přesně v polovině prázdninové akci na centrum Bowling Darts Rubín. Turnaje jsou samostatné a nevyhodnocuje se žádná série. Ovšem hráč, který odehraje nejvíce turnajů získá speciální cenu a pokud bude shoda v počtu turnajů, rozhodnou pomocné body za umístění v jednotlivých turnajích. Jak nám dopadlo dnešní turnaj?

Vítězem kvalifikace se součtem 1251 bodů stal Kamil Škorvánek, hned za ním byl Marek Škrabal se součtem 1249 bodů. Oba dva pánové nám také v kvalifikaci předvádí nához 300 bodů. Velká gratulace, byla radost koukat. Do finále nám ještě postupují Vašek Salášek, David Svák, Lenka Kričinská, Sabina Valder, Mira Breburda a Miroslav Dufek.

Po skončení kvalifikace přichází na řadu hra VABANK o BANK. V banku máme tentokrát 600 kč a ty si odnesl Jiří Radil, když hodil nejvíce kuželek prvním hodem. Posíláme gratulaci.

Finále nám skvěle odstartoval Vašek Salášek a s náhozem 267 bodů se po první hře dostal do vedení. Následoval ho vítěz kvalifikace Kamil Škorvánek s náhozem 245 bodů a třetí v pořadí byl Marek Škrabal s náhozem 243 bodů. Vašek a Marek bohužel v druhé hře nepředvádí výkon z první hry a propadají.

Vítězem se po velké bitvě v závěru stal Kamil Škorvánek s celkovým součtem 453 bodů. Druhé místo a zároveň nejlepší žena získala Lenka Kričinská se součtem 449 bodů. Třetí celkově a druhý nejlepší muž byl David Svák se součtem 445 bodů. Poslední ocenění získal celkově třetí nejlepší muž, a to Mira Breburda se součtem 442 bodů. Mira mohutně finišoval a v poslední hře nám přidal nához 300 bodů a byl tak třetím hráčem dnešního turnaje, kde to opravdu padalo.

Další turnaj je naplánován na sobotu 7.8.2021 a obsazovačka je již otevřena a přihlásit se můžete ZDE. Hezký zbytek víkendu.

Výsledky turnaje – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb