Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kamil Škorvánek vyhrál druhý turnaj Rubínové devítky

1. - 3. místo

V sobotu 10.7.2021 se odehrál druhý turnaj Rubínové devítky. Do turnaje nám vstoupilo 22 hráčů/ček a z Olomouce přijel nováček David Svák, který k nám zavítal vůbec poprvé. Jak nám dopadla kvalifikace? 

Hned ve svém prvním startu na naší herně si David Svák připsal devítkovou perfect game a stal se tak pátým hráčem v historii, komu se to podařilo. Opravdu velká gratulace. David nám také ovládl celou kvalifikaci se součtem 1252 bodů a krásným průměrem 250,40. Parádní vstup na dráhy, a ještě jednou velká gratulace. Do finále nám postupuje dalších sedm hráčů.  

Kvalifikace je za námi a máme tu hru VABANK o BANK. V dnešním banku máme krásných 660 kč. Na dráze číslo tři nám jako jediný hráč hodil strike Mira Dufek a odnesl si tak bank. Velká gratulace.  

První finálovou hru nám ovládl s náhozem 243 bodů Kamil Škorvánek. Na druhém místě byl Mára Škrabal s náhozem 225 bodů a třetí Vašek Salášek 220 body. Ve druhé hře nám na dráze číslo čtyři předvádí koncert pánové Kamil Škorvánek a Mára Škrabal. Oba dva borci vstupují do 10 framu a na tabuli svítí 240 bodů u obou hráčů. Bohužel Kamila v 10 framu zastavují parohy a předvádí nához 266 bodů. Mára pro změnu posledním hodem shodil osmičku a jeho nához se zastavil na hodnotě 298 bodů.  

Celkové pořadí je tak Marek Škrabal se součtem 523 bodů. Ceny ovšem opět předává dalším hráčům v pořadí. Kamil Škorvánek tak bere se součtem 509 bodů ceny za první místo. Mira Dufek sebral do své moci s celkovým součtem 440 bodů, ceny za druhé místo a ceny za třetí místo bere Jirka Pryček s celkovým součtem 422 bodů

Nejlepší ženou turnaje se stala Mirka Růžičková s celkovým součtem 406 bodů. Velká gratulace.  

V pořadí třetí turnaj Rubínové devítky se bude konat 24.7.2021 a obsazovačka je již otevřená a můžete se hlásit ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb