Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Karel Orság potřetí vítězí v letošní Jadranské devítce

Již osmým turnajem pokračovala ve čtvrtek 4.8.2022Bowlingu Jadran Frýdek-Místek celoroční série Jadranská devítka, za opět parádní účasti 42 hráčů. Je vidět, že razovity kraj Slezsky žije bowlingem o prázdninách. Pozornost byla, jak jinak, upřena především na dva velké soupeře, Karla Orsága a Radka Nováka a moc jsme fandili zbylým 40 hráčům, aby narušil jejich hegemonii. No bohužel, opět jsme se nedočkali a tak zůstala poslední otázka, kdo tyto dva „blázny“ doplní na piedestalu nejlepších.

Můžeme si tedy zrekapitulovat srpnový turnaj. Již potřetí dokázal letos zvítězit Karel Orság s parádním součtem 1514 bodů, což je průměr vyšší jak 250 bodů. Oplatil tak červencovou porážku Radku Novákovi (1466 b.), kterému nepomohla ve finiši ani třístovka v závěrečné hře. Výborného třetího místa, při své první letošní účasti, dosáhl Velký šéf centra, Pepa Mihulka (1439 b.). Novákovic klika úřadovala i dál, když čtvrté místo obsadil Dan Novák (1423 b.) a na pátém místě skončila nejlepší žena turnaje, Dana Klusáčková (1396 b.), která svůj velmi pěkný výkon také korunovala třístovkou. Dalších 300 bodů uhrál také Radovan Bucha (1394 b.) a i díky tomuto náhozu uzavřel TOP šestku turnaje. Třístovky se nám tentokrát rozmnožili jako houby po dešti a dalšími autory byli Martin Indra a Tomáš Frydrych.

Po osmém turnaji navýšil vedoucí pozic v sérii Karel Orság (657 bodů), polepšil si také druhý Radek Novák (572 bodů) a třetí Pepa Novák (538 bodů) již začíná lehce ztrácet.

Devátý turnaj je naplánován na neděli 4.9.2022 a OBSAZOVAČKA je v tuto chvíli již aktivní. Závěrem ještě velké díky všem za krásný prázdninový bowlingový den a těšíme se brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Váš dvorní dopisovatel – P.R.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb