Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Karel Orság si připisuje druhé letošní vítězství z Jadranské devítky

Prázdniny jsou zde a v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek máme jako každý rok v tyto dva letní měsíce speciální termíny našich turnajů. Takže ne tradičně v neděli, ale v úterý 2. července 2024 se odehrála Jadranská devítka a účast byla opět parádní, když se do turnaje zapojilo celkem 48 hráčů.

A vypadá to, že prázdniny přinesly změnu nejen v hracím dnu, ale i ve výsledkové listině. Nejlépe se tentokrát zadařilo Karlu Orságovi (1450 b.), kterému vyšla na výbornou především prostřední pasáž a odolal i závěrečnému tlaku Jardy Pazděry (1430 b.), jehož finiš na vítězství přišel pozdě. Jarda ale urval „alespoň“ druhé místo v přímém souboji s Petrem Lyskem (1406 b.), který tak získal třetí místo. Mezi nejlepší šestku turnaje se probojovali ještě čtvrtý Jirka Klusáček (1372 b.), pátý Radek Novák (1340 b.) a šestý Jirka Erik Mudrák (1324 b.). Nejlepší z žen byla tentokrát Lenka Zvěřinová (1293 b.) na celkovém osmém místě.

V celoroční sérii Jadranské devítky 2024 je po 7. turnaji na prvním místě i nadále Radek Novák (595 bodů) a na druhé místo se posunul Jarda Pazděra (491 bodů) a na třetí tím pádem klesl Michal Kudela (476 bodů). Mezi ženami drží vedoucí pozici Agáta Valíčková (424 bodů) na velmi pěkném šestém místě.

Ze sedmého turnaje Jadranské devítky by to bylo vše. Druhý prázdninový díl (celkově 8. turnaj roku) je naplánovaný opět na úterý a to 6.8.2024 od 13 hodin a obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní. Díky všem za krásný turnaj a těšíme se s Vámi v našem centru Bowling Jadran FM brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Váš P.R.

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb