Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kaštanka dominovala i ve třetím kole

Skupina B brněnské skupiny Ligy dvojic měla dnes přesvědčivého lídra, a to tým Kaštanka. Nasbírala množství bodů a krásných výkonů a za dnešek bere 1. místo. Druhý je dnes Vlak a třetí ABB. Bodové zisky dnešního kola jsou důležité pro celkový výsledek konečné tabulky ligy. Nejvyšší hru dvojice udělala Kaštanka (504), nejvyšší hra jednotlivců patří Mílovi Kratochvílovi z Kaštanky za 257.

Celková tabulka před posledním kolem naznačuje mnohé: Kaštanka se 110 body vede celkem suverénně, s odstupem je s 87 body druhý Vlak a třetí se ziskem 82 bodů tým ABB. Čtvrtý je VeKa, kteří ale mají na třetí postupové místo ztrátu 14 bodů. Při čtvrtém kole se dá leccos nahnat, rozdíl 14 bodů ale není jednoduchý, to už znamená plný bodový zisk z více než 2 zápasů oproti soupeřům nahoře v tabulce.

Ze skupiny postupují 3 nejlepší týmy po závěrečném 4. kole do Republikového finále. Zatím je jasná Kaštanka, dále mají výborně nakročeno Vlak a ABB, Tyto 3 týmy mají reálnou šanci projít do Republikového finále. Přece jenom čtvrtý tým Veka má ztrátu na třetího 14 bodů. V posledním kole se to sice teoreticky dá, ale i třetí ABB ví, o co jde, a určitě se bude snažit hrát naplno, aby si postup do Finále pohlídalo.

Republikové finále se hraje 04.06.203 a jsme moc zvědavi, kdo se tam nakonec propasíruje.

Detailní výsledky, komentáře nejen této skupiny, ale i všech dalších skupin najdete jako obvykle na turnajových stránkách ZDE.

Výsledky – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb