Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kaštanka již s náskokem, zabrali Staříčci

13.10.2022 proběhlo 2. kolo. Čekalo se, zda Kaštanku někdo předběhne. Vše-Čul jim byli v 1. kole vyrovnaným soupeřem, tentokrát polevili, čímž umožnili Kaštance vytvoření náskoku, protože nikdo jiný jim body moc nebral. Dnes Kaštanka našetřila stejně jako minule 34 bodů, zatímco Več-Čul pouze bodů 18. Vytáhli se ale Staříčci, kteří si připisují 30 bodů, třetí Fuf-Duf 28 bodů. Padlo celkem dost pěkných náhozů, nejvyšší měl hodnotu 236, kterou zahráli Ondřej Surán z Kaštanky a Jana Pavlů z Kulíku. V jednotlivcích dnes opět nejlepší Ondra, bodejť by ne, je doma a umí to (průměr 217), druhý nejlepší Mykola Fufalko z Fuf-Duf (průměr 205).

V celkovém žebříčku za obě kola je tak na 1. místě Kaštanka (68 bodů), Fuf-Duf mají 56 bodů zejména díky Mykolovi a třetí Več-Čul mají 52 bodů. V této dvojici zabral hodně Roman Čulák s průměrem celého večera 183. Překvapili Staříčci, v 1. kole 16 bodů, ve 2. kole 30 bodů. Dnešní průměr Míly Nevídala přes 185 je výkon skutečně kvalitní.

Po dnešku jsme v polovině soutěže. Nic není dokonáno, i když náskok Kaštanky vzhledem k jejich schopnostem se zdá nedostižný. Ale jak to chodí, zdání někdy klame a tak se ještě mohou dít věci...

Fotka nejlepších je zde, další fotky a hlavně detailní výsledky naleznete na webu Ligy dvojic.

Výsledky 2. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb