Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kaštanka odsunuta, do čela jde KoKa!

Třetí kolo brněnské skupiny Ligy dvojic přineslo změnu na čele tabulky. Dosud vládnoucí Kaštanka má dnes pouze 3 výhry, 4 utkání nezvládla a končí až na 4. místě. To se dá označit za překvapení kola. Naopak KoKa, která až dosud ztrácela na Kaštanku pár bodů, dnes zabrala - jediná prohra, 6 vítězných zápasů, 36 bodů, nejlepší průměr přes 392. Logicky tedy 1. místo. Mezi týmy KoKa a Kaštanka se vklínily Osmička s 23 na 2. místě a DuNa s 22 body, která končí na 3. místě. KoKa je zde na fotce...

V jednotlivcích byli dnes v laufu Ondra Surán z Kaštanky (průměr přes 212), Kamil Škorvánek a Kolja Fufalko, tedy parťáci z týmu KoKa. Mezi ženami se dnes nejvíce dařilo Irče Zelinkové (průměr téměř 190). Nejvyšší hra 278 patří Ondřejovi, nejvyšší hru dvojice má Kaštanka - 455. Ani to jí však nezabránilo pádu z 1. na 2. místo...

Do celkové tabulky se dnešek promítl celkem výrazně: KoKa postupuje na 1. místo, má 95 bodů a vytvořila si mírný náskok na druhou Kaštanku (88 bodů). Třetí místo si s přehledem drží ABB Vidlatá Seč se 72 body. Ztráta na druhé místo je 16 bodů. Je to dost, nicméně i v posledním kole se bude rozdělovat až 42 bodů... Čtvrté je H+H (57), pátá Osmička (55), šestý Zelistar (51), sedmé místo má DuNa (48) a tabulku uzavírá Spam (28 bodů). 

Poslední 4. kolo doprovodí večeře a bude se samozřejmě oceňovat...

Nejlepší týmy se již mohou pomalu připravovat na Finále 29.06.2024 ve Všenorech. Brněnské týmy tam hrají od 10:45 hod. Propozice pro Finále najdete ZDE. Současně budou postupující týmy zapsány i do obsazovačky pro Finále.

Veškeré detailní výsledky zápasů a tabulky včetně historie a výsledků všech dalších skupin Ligy dvojic jsou k vidění na webové stránce akce.

Výsledky – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb