Kdo porazí Miroslava Cifru ??

V SBcentru na Chodově se v neděli 18.6. se uskutečnil již šestý turnaj série Chodovské devítky 2017 za účasti 24 bowlerek a bowlerů. Po kvalifikaci, ve které s náhozem 950 ve 4 hrách zvítězil Miroslav Cifra, postoupilo do semifinálového play-off 18 soupeřů, z nichž jako obvykle se 12 probojovalo do finálových bojů. V semifinálových bojích zvítězil Miroslav Cifra (463), druhá po kvalifikaci Edita Mazzaferro narazila v semifinálovém pavouku na silné soupeřky a ani se semifinálovým náhozem (415) nepostoupila do finále.

Třetí místo v kvalifikaci obsadila Anežka Lencová (910) a stala se zároveň držitelkou nejvyššího  náhozu turnaje, který měl tentokrát hodnotu 297, a tak si Anežka příště odnese cenu za nejvyšší nához - HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal, neboť po kvalifikaci spěchala na bowling do Pardubic.

Po první finálové hře (255) byl ve vedení Miroslav Cifra a přesto, že druhá finálová hra (197) byla hluboce pod jeho celodenním průměrem (233,1) udržel vedení a získal již čtvrté letošní zlato s finálovým náhozem 452.  Nutno podotknout, že příště bude Míra absentovat, takže zde je i odpověď na úvodní otázku – kdokoli.  S finálovým náhozem 440 si vybojoval stříbrnou medaili Jakub Šarišský, bronz získal s náhozem 432 Petr Eckstein. Všem medailistům gratulujeme! Výsledky turnaje ZDE.

Medailisté si kromě tradičních medailí odnesli i price money v hodnotě 500-300-200Kč, na Míru, stejně tak i na nastávající vítěze čeká soudek Heineken.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 30.7. Přihlásit se můžete na http://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry_main.php?lang=cz&id_turnaj=874&rand=1776398328. Celkový stav série najdete na http://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na http://www.bowlingweb.cz