KEGEL Double Pattern 2020

1. - 4. místo

Na Best Bowlingu Zličín 28. - 29. 2020 odstartoval turnaj Kegel Double pattern 2020, který je zařazen do kategorie „A“.

Proč Double?? Na každém páru drah bylo jiné mazání. Hrálo se na krátkém a dlouhém mazání. Pro některé hráče to byla velmi dobrá zkušenost. Zkouška výběru vhodných koulí, velká soustředěnost, ne jenom při prvních hodech, ale také dosti důležitých dohozech.

Pořadatelé se i rozhodli o zrušení HDC jak výkonnostních tak seniorských. Jediný uznaný HDC (8) byl ponechán ženám. Tímto dostal turnaj rázem jiný náboj.

I tak hráče neodradil a šli se s mazáním popasovat. Na turnaj zavítali i zkušení hráči z ostatních regionů, což bylo milé a atmosféra na herně byla fantastická.

V kvalifikaci si velmi dobře poradil s double mazáním zkušený hráč Jaroslav Lorenc (217), který i nakonec vybojoval celkové vítězství. Na druhém místě v celkovém pořadí se umístil začínající a talentovaný Šimon Bail (195,67), na třetím místě Michal Ondřej (196,44) a čtvrté místo patřilo Ivaně Fojtíkové (189,44).

Ve vedlejších kategoriích byli ocenění Tomáš Liebich, nejlepší junior, Ivana Fojtíková nejlepší žena, V kategorii P190 se stal nejlepším hráčem Šimon Bail a za kategorii P165 si odnesla cenu Karolína Černíková.

Budeme se těšit na další jedinečný turnaj.