Koláře zastoupil Kolář ...

Tréninkový turnaj Sprinter, který se hraje na různých mazacích modelech a zabere minimum volného času, má za sebou třetí finále.

KVALIFIKACE: se hrála v únoru na krátkém mazacím modelu a byla velmi slušně obsazena. Účastnilo se jí 44 hráčů a startovnímu poli vévodil po čtyřech hrách Jan Kolář ml. s parádním průměrem 231,25. Na druhém místě kvalifikace figurovala Irena Straková, třetí v pořadí byl Aleš Drábek.

FINÁLE se hrálo již na dlouhém mazacím modelu 11. března, bohužel ze zdravotních důvodů chyběl lídr kvalifikace Jan Kolář ml. (přejeme mu rychlou rekonvalescenci a brzký návrat na bowlingové dráhy). Zastoupil jej jiný hráč z rodiny Black Riders, doslova z rodiny. Jan Kolář st. po výkonech 199, 215, 224 a připočítávané průměrové hře 212 zvítězil (celkem 850b). Druhé místo s 39 bodovým odstupem (811b) vybojovala Hana Kolářová a třetí v pořadí Miloš Jirsa měl na svém kontě o bodík méně. Podrobné výsledky turnaje s výkony, včetně započítávané finálové hry dle průměru z kvalifikace naleznete v příloze.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí v němž je zapsáno 54 hráčských jmen vede Irena Straková s 252 body. Na druhém místě je Antonín Matějka (234b) před Milošem Jirsou (220b).

KVALIFIKACE na čtvrté finále rozehrána, Bílek zahrál Perfect game.
Ještě ve středu 11.3. 2020 se rozehrála kvalifikace na čtvrté finále (termín finále bude upřesněn po zrušení nouzového stavu a obnovení sportovních akcí). V třináctileté historii turnaji se objevují dvě zcela nová jména a jeden z nových hráčů na sebe upoutal pozornost dosaženou třístovkou. Tomáš Bílek zahrál Perfect game a s průměrem 232,50 po čtyřech hrách vévodí šestatřicetičlennému startovnímu poli. Na druhém místě kvalifikace je Václav Rác, třetí v pořadí Jan Kolář st. Do čtvrtého finále postupuje 20 nejlepších, výsledky kvalifikace jsou v příloze.

PS: série je přerušena z důvodu vyhlášení nouzového stavu a zákazu sportovních akcí, nové termíny budou upřesněny a zveřejněny po zrušení nouzového stavu.