Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Konečné výsledky po 4. kole potvrzují trend této skupiny Ligy dvojic

Se 149 body a jasně nejlepším průměrem do Republikového finále postupuje z 1. místa Kaštanka. Počet jejich zápasových zaváhání je zcela minimální. Nejvíce jim body odebírala Vidlatá Seč a pak Vlak a Standardní směs.  Druhé postupové místo potvrzuje Vlak. Ten má na svém kontě celkem 119 bodů. Jim body odebíraly zejména Kaštanka a pak překvapivě Úderníci.  A to je přesně věc, proč jsou i ty dejme tomu slabší týmy v lize důležité. Jsou to právě ony (vedle vzájemných zápasů favoritů), jež těm tzv. favoritům komplikují život a kradou jim body, čímž spolurozhodují o tom, kdo se jak nahoře umístí... Na třetím postupovém místě končí ABB Vidlatá Seč. Tento tým zaslouží obdiv už jen kvůli tomu, že ve svých letech předvádějí takové výkony. Samozřejmě, mají své věkové hendykepy, což je naprosto zasloužené. Jejich výsledky jsou hodné obdivu. Nejlepší 3 týmy tady máme na fotce, v další jsou pak všechny týmy této skupiny Ligy dvojic.

Vítězné trojice převzaly své poháry a ceny. Součástí vyhlašování nejlepších byly i doplňkové ceny pro majitele nejvyššího náhozu celé ligy (279) a nejlepší ženy této skupiny Ligy dvojic.

Oceněným gratulujeme, zcela všem pak děkujeme za účast. Detailní výsledky 4. kola, konečného pořadí, fotky všech oceněných, jakož i komplet historii všech skupin najdete na webu Ligy dvojic.

Výsledky 4.HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb