Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Králem lednového Senior Cup Tour ValMez se stal Tomáš Frydrych

Přátelé. Začal nám již 7. ročník oblíbeného turnaje Senior Cup Tour ValMez, který se v centru Xbowling ValMez odehrál ve dvou hracích dnech, ve čtvrtek 6.1.2022 a v sobotu 8.1.2022. Ze začátku je nutno podotknout, že došlo ke změně propozic a také mazání, ale k tomu později. Propozice se upravily tak, že se nově hraje 7 her místo šesti a to Amerikou, nejhorší hra se škrtá a odpadá finále.

Vyšli jsme tím vstříc hráčům, kteří by si rádi zahráli, ale můžou třeba přes týden a na sobotní finále už se nemohou dostavit. Druhý důvod bylo covidové omezení počtu lidí v herně. Nicméně si myslíme, že tato změna turnaji spíše prospěla než naopak. A nyní již k samotnému turnaji.

Ten začal v sobotu skvěle, snad dvě minutky před 13. hodinou, všichni tady byli včas a někteří dokonce dřív než bowler. První „polovina“ (4. hra) turnaje proběhla v taktovce rovinářů, jediný z točařů, kdo se dokázal do první trojky dostat, byl Ondra Surán. Nejlépe se ze začátkem vypořádal náš vítěz Tom Frydrych, kterému sekundoval Rosťa Sousedík. Jinak herně to vypadalo na pohodový turnaj, troufneme si si říct, že Amerikou je to stejně větší zábava. Kaňkou na celém turnaji ovšem a to si neodpustíme, bylo neustálé stěžování určitých hráčů na mazání, ale k tomu rovněž později. Druhou „polovinu“ ovládla Ivanka Fojtíková, která to završila nejvyšším náhozem 243 bodů (v předehrávce ve čtvrtek), motor nakopnul Jirka Janás a svou pozici si hlídal zkušeně Tom Frydrych, kterého turnaj od začátku bavil snad nejvíc.

Takže vítěze známe, tím se stal Tomáš Frydrych (1227 b.), druhé místo, současně s titulem nejlepší ženy turnaje, vybojovala Ivana Fojtíková (1209 b.) a třetí místo ve finiši získal Jirka Janás (1133 b.). O pár bodů zpět zůstal Rosťa Sousedík (1129 b.) a domů si tak odvezl nepopulární čtvrté místo. Do TOP šestky se ještě prosadili pátý Tonda Váňa (1119 b.) a šestá Anička Stromšíková (1112 b.).

Co se týče turnaje samotného, byl skvělý, pohodový, alespoň nám tak připadal. Nicméně nevěřili bychom, že se dá turnaj zkazit i bowlerovi. Ano, změnili jsme v dobré víře mazání z toho, co bylo, aby se hrálo hráčům lépe. Byla to chyba z naší strany a za tu se omlouváme. Bohužel, aby to všechno bylo fér, museli jsme ho nechat ještě na sobotní rundu, protože se na něm hrálo již ve čtvrtek. Nebyla to nejšťastnější volba, ale jelikož se pořád snažíme vylepšit služby našim hráčům, tak jsme tentokrát udělali krok vedle. To se stává, když se člověk o něco snaží. Jak se říká, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Ale to není náš případ, že bychom nic nedělali, mi se prostě chceme zlepšovat dál.

Nicméně než poslouchat takové kecy od některých hráčů, že se v podstatě neumíme o hernu starat, protože nemáme super mazačku, že je tam zbytečně moc oleje, že se na tom nedá hrát, že koule nezatáčí a strhávat tak kolem sebe ostatní, kteří se dobře bavili, tak to je moc i na nás. Takže přátelé, jak jsme řekli na konci turnaje, snažíme se dělat opravdu maximum za podmínek, které máme k dispozici. Jestli to pro některé hráče není dost dobré a nelíbí se jim u nás, tak otevřeně prosíme, nejezděte k nám. Děláme podle nás maximum, aby se u nás hráčům hrálo dobře, aby se jim tady líbilo a pokud to pro některé z vás není dostačující, tak je nám to velmi líto, ale bude lepší, když nás už nenavštíví, než aby kazili atmosféru svými výtkami, kritikami a v uvozovkách výsměchy práci, kterou děláme. Mazání se pochopitelně změní a doufáme, že už naposled a ke spokojenosti těch co na nás nezanevřou. 

Děkujeme za pochopení a hlavně za fajn turnaj a pro ty co nám zachovají přízeň, moc se na Vás těšíme příště. Druhý turnaj Senior Cup Tour ValMez má tyto termíny: 1. runda (12 hráčů) ve čtvrtek 17.2.2021 z časových důvodů již od 17:30 hodin a 2. runda (18 hráčů) v sobotu 19.2.2021 od 13:00 hodin. Obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní, tak se můžete začít přihlašovat.

Výsledky turnaje – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb