Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Krátké mazání katapultovalo na bednu nové tváře

 

Ve středu se v chomutovském Strikelandu za účasti 30 hráčů konal 3. turnaj BBO dvojic. Hrálo se na krátkém mazacím modelu a průměry šly rapidně dolů. Z přítomných 15 dvojic do semifinále postupovalo 12, z prvního místa Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. a z dvanáctého Vítek a Vlasta Jiřišťovi. Po třech semifinálových hrách postupovalo 6 lepších dvojic do finále, kde je čekaly další tři hry s připočítávanou čtvrtou hrou průměrovou. V turnaji zvítězili Ríša Enders s Mírou Hostem, druzí byli Jirka Holubička s Dušanem Mrvišem a třetí Ríša Soukup s Monikou Šteffkovou. Za nejvyšší nához 245 byli oceněni Ríša Enders s Mírou Hostem. Zde je FOTOGALERIE.

CP dvojic po 3. turnaji: Toník Nahodil, Milan Šteffek st. (95 b), Dáša a Jirka Stulíkovi (86 b), Ríša Enders, Míra Host (82 b), Ríša Soukup, Monika Šteffková (75 b).

CP jednotlivců po 3. turnaji: Toník Nahodil, Milan Šteffek st. (oba 95 b), Pavel Diviš, Jirka Stulík, Dáša Stulíková (všichni 86 b), Ríša Enders, Míra Host (oba 82 b).

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 4. BBO dvojicích netradičně v pondělí 4.7. na dlouhém mazání - OBSAZOVAČKA, ale také v neděli 26.5. na BBO tour na středním.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb