Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Krucipísek je suverénně na koni ve skupině „C“

KRUCIPÍSEK

Už je to pár dní, co bylo odehráno další kolo LTDL 2021 skupina „C“, ale z důvodu dovolených se teprve teď dostáváme k rekapitulaci. Skupina „C“ odehrála čtvrté kolo, a tak vstoupila do druhé poloviny soutěže. Nejlépe se dařilo opět týmu Krucipísek, který se vyhřívá na špici tabulky a jako jediný tým má postupové ambice ze základní části. Gratulujeme!

Jak již bylo napsáno výše, na prvním místě tabulky se vyhřívá Krucipísek (75 b.).  O druhé místo svádí boje týmy Weapon X (55 b.), který jej momentálně kontroluje, a DeKaMi (51 b.), který momentálně seskočil na třetí místo. Pod bednou se svádí zajímavé boje. EMILY (43 b.) je na čtvrtém místě. Páté místo drží omladina z Xbowling Tišnov (39 b.) a tabulku uzavírá Alfa Team (37 b.). Zde očekáváme ještě atraktivní boje o umístění!

Individuální statistiky dopadly dobře pro Romana Čuláka (Krucipísek). Zahrál nejvyšší průměr 222,00 a nejvyšší nához 278. V ženách to nejlépe koulela Eliška Janečková (Alfa Team) s průměrem 171,00. Týmově pak vypíchneme Krucipísek s průměrem 598,40 a náhozem 661.

Blíží se nám konec základní části, ze které se postupuje do tišnovského finále, ve kterém se utká šest týmů s nejvyšším průměrem ze základní části. Tišnovské finále je naplánováno na 7. října! A teoretickou šanci na postup do něj mají ze všech skupiny tyto týmy: TŘI TETY, XBOWLING TIŠNOV, VÁLEČCI, GULE BOYS, KRUCIPÍSEK A LÉTEM PROHŘÁTÍ HOMONAUTI. Bližší informace upřesníme po odehrání základní části. Těšíme se na Vás!

Výsledky 4. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb