Květnové BB dvojice v režii M. Krčmy a L. Zvěřinové

V trochu komornějším duchu se ve středu 22.5.2019 v Bowlingu Brno odehrál v pořadí 5. hrací den oblíbeného turnaje „Smíšených párů“. Zúčastnilo se tentokrát 19 párů. Každá dvojice odehrála jako vždy 4 kola, do pořadí turnaje se počítal součet všech kol. Získané body společně s předehrávkou se poté zapisují do celoroční tour.

Na místě třetím se umístili Marek Škrabal a Veronika Dufková, stříbro si vybojovali Martin a Markéta Gabrhelovi a vítěznou příčku obsadili Lenka Zvěřinová a Milan Krčma.

V cenách nám zazářily krásné vázané květiny ale i zajímavé poukazy – na bowling, na adventure golf i na relaxaci ve wellness. Nesměla také chybět láhev dobrého vína z vinařství Maťák. Jako vždy jsme i ceny losovali a dvě láhve kvalitních rumů udělali vítězům velkou radost.

Kompletní výsledky jsou ke stažení pod článkem. Obsazovačka na další termín je již spuštěna, tak se neváhejte přihlašovat. Najdete ji ZDE. Děkujeme všem hráčům za účast a budeme se těšit na viděnou na dalších turnajích – třeba i těch golfových (1. a 2.6.2019 jsou již zahajovací turnaje na AQ – přihlásit se můžete ZDE).