Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Láďa Kolář s Lubošem Slezákem nejlepší dvojicí 1. turnaje

Ve středu 22.2. se na Zličíně odehrál 1. turnaj nového ročníku BBO dvojic. Zúčastnilo se 18 dvojic, z nichž 12 postupovalo do semifinále a do následného finále 6. V kvalifikaci nejlépe zahráli Dáša a Jirka Stulíkovi a Tomáš Bortl s Ivankou Nouzovou se součtem 1199 kuželek, ale o vítězi v tomto bloku rozhodl nižší handicap ve prospěch Dáši a Jirky. Bohužel semifinále se ani jedné z těchto dvojic nepovedlo a šanci ve finále dostali jiní. V turnaji zvítězili Láďa Kolář s Lubošem Slezákem, druzí skončili Albert Jarovský s Bobem Ondráčkem a třetí Martin Kukačka s Věrkou Šebovou. Za nejvyšší nához 230 byli oceněni Danka a Pavel Kafkovi. Zde je fotogalerie a BBO video.

Součástí turnaje bylo i ocenění nejlepších hráčů uplynulého ročníku, oceněny byly čtyři dvojice, resp. šest, protože na 4. místě se shodně umístily tři dvojice: 1. místo (Albert Jarovský, Bob Ondráček), 2. místo (Dáša Stulíková, Jirka Stulík), 3. místo (Jirka Hájek, Jára Včeliš), 4. místo (Míra Dutka, Michal Korecký, Anička Bajarová, Jana Janovská, Petra Maňásková, Jára Maňásek) a také tři, resp. pět nejlepších jednotlivců, také tam panovala shoda: 1. místo (Albert Jarovský, Bob Ondráček), 2. místo (Dáša Stulíková, Jirka Stulík), 3. místo (Jana Janovská). Starty zdarma obdrželi hráči se všemi dvanácti účastmi a byli to: Jana Schönová, Kája Mottl a Michal Korecký.

Na Zličíně se na vás budeme těšit nejen na 2. BBO turnaji dvojic 14.3. - obsazovačka, ale také 28.2. na BBO klasickém a 9.3. na BBO devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb