Ladislav Schůt vyhrál březnový Bowlingzone cup

Poslední středu v měsíci březnu se v Pardubicích odehrál bowlingový turnaj Bowlingzone cup 2017. Celkem 31 hráčů si odehrálo kvalifikaci ,která dle propozic byla na součet čtyř her. Do semifinále postupovali hráči na druhém až dvacátémčtvrtém místě plus dva ,kteří si museli postup zajistit v desperádu. Byla to Lenka Dvořáková a Stanislav Nechvátal. Semifinále ,které se hrálo na součet dvou her posunulo vítěze do finále. S vítězi do finále postoupila i dvojice hráčů, kteří prohráli na nejvyšší náhozy. Štěstí se usmálo na Denise Kince a Milana Brokeše.

Ve finále zahrál nejlépe Ladislav Schůt ,který si zajistil pohár a 1200 Kč. Na druhém místě skončil Josef Bešík a na třetím Denis Kinc. Nejvyšší nához turnaje – 258 hodil hodil Ivan Lank st.. Nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Blanka Hanusíková a nejlepším seniorem vítěz turnaje.