Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Lednová laťka byla očividně nasazená nízko

V neděli 4. února 2024 vyvrcholil v Xbowlingu ValMez úvodní turnaj měsíce, Valašské dvojice. Vypadá to, že systém volných termínových předehrávek vyhovuje hráčům víc, než býval daný čtvrtek před hlavním hracím dnem a na soupisce turnaje byl evidován krásný počet 18 dvojic.

A víme s jistotou, že by bylo ještě více účastníků, nebýt řádění různých viróz kolem nás. Pro hráče, znalé poměrů Valašských dvojic, nemusíme nadpis reportu nějak zvlášť vysvětlovat. Letos jsme přidali jednu desítkovou hru navíc a tak se v podstatě musel stanovit nový rekord turnaje. Před měsícem zahráli I. Fojtíková s D. Kleinem krásných 1483, to byla opravdu parádní číslo. Jenže jak již víte z výsledků, mělo jepičí život.

A můžeme se vrhnout na rekapitulaci. Iva FojtíkováDavidem Kleinem si dali ve středu předehrávku, zahráli ještě lépe než v lednu a dokonce padla opravdu SUPER TOP hranice, „patnáctistovka“. Takže bylo jasné, že 1539 bodů bude opravdu tvrdým oříškem a jak se nakonec ukázalo, nerozlousknutelným. V listopadu to dali do kupy Mira Staněk a Tomáš Helešic. Odehráli spolu tři turnaje a ze všech si odnesli některou z cen. Tentokrát to byla cena za druhé místo a za nahraných 1375 bodů. Parádní souboj se svedl o třetí místo, když se tři dvojice vměstnaly do pouhých 4 bodíků z 9 her! Martin a Adam Haxovi (1354 bodů) nakonec urvali o 4 body více než další soutěžící a brali třetí místo. 1350 bodů zahrály dvě dvojice, čtvrtí Ladik Stodulka a Mira Staněk a také pátí Dáša a Radek Capilovi. Při shodnosti bodů rozhoduje 1. kritérium – nejvyšší nához a to měly obě dvojice stejný, 277 bodů. 2. kritériem je nižší nához v LG a tady to bylo lepší pro pány poměrem 71:74. Přes 1300 bodů se již žádná z dvojic nedostala a TOP šestku uzavřeli Ája Kudělková a Rosťa Sousedík (1268 bodů).

Po 2. turnaji série je v čele s plným počtem 60 bodů dvojice Iva FojtíkováDavid Klein, na druhém místě jsou Ladik StodulkaMira Staněk (50 bodů) a o dva body méně mají třetí Martin a Adam Haxovi (48 bodů).

Třetí turnaj je naplánovaný na neděli 3.3.2024 a obsazovačka je od nedělního  večera aktivní. Jinak jak píšeme v úvodu, předehrávku si prosím domluvte s obsluhou centra individuálně. Moc Vám všem děkujeme za krásný turnaj a těšíme se na Vás v našem centru Xbowlingu ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb