Lednové Valašské dvojice v režii Marušky a Radka

V neděli 5. ledna 2020 se nám v Xbowlingu ValMez rozběhla první ze tří celoročních sérií, VALAŠSKÉ DVOJICE. Úvodní turnaj ozdobila parádní účast 18 dvojic a my si jen můžeme přát, aby se Vám naše turnaje líbily a i nadále jste se jich účastnili v takto hojném počtu.

Celý turnaj se nám nesl ve znamení velmi zajímavých výsledků a tím nemáme na mysli jen pět osmičkových třístovek, což je rekord turnaje, ale především, že největší favorité skončili v poli poražených. Z širšího okruhu adeptů na vítězství se prosadila pouze dvojice Maruška Hermanová a Radek Šobora (1196 b.), která zahrála velmi dobře a nejvyrovnaněji ze všech a zaslouženě se stala vítězem úvodního turnaje. Ovšem na bedně máme nová jména, která se nám tam ještě neobjevila, což je jen a jen dobře. Absolutně parádně zahráli Valaši Peťa JanošecMirou Příleským (1163 b.) a vybojovali skvělé druhé místo. Třetí místečko na piedestalu pak urvali pánové z Přerova, Michal Soukup a Ondra Kanovský (1138 b.) a po kvalifikaci dvojic RLD tak opět ukázali, že se jim na našem centru líbí.

Tak tohle byly nejlepší tři dvojice ledna. V TOP šestce pak těsně pod stupni vítězů zůstali na čtvrtém místě Lenka Zvěřinová a Milda Krčma (1135 b.), o pouhé 4 bodíky zpět skončili na pátém místě Nela CapilováTomem Helešicem (1131 b.) a svůj úžasný den podtrhl Mira Příleský, když se svým druhým parťákem Radkem Skýpalou (1127 b.) obsadili velmi pěkné šesté místo.

Máme tedy za sebou velmi úspěšný vstup do bowlingového roku 2020. Druhý turnaj série VALAŠSKÉ DVOJICE je naplánován na neděli 2. února 2020 a OBSAZOVAČKA je v tuto chvíli již aktivní. Dříve to bohužel náš pisálek nestihl……

Díky za parádní nedělní odpoledne a těšíme se Vás v našem centru Xbowlingu ValMez co nejdříve na viděnou. Třeba již ve středu 8.1.2020, kdy je 2. hrací den OPEN Mistrovství Valašského Meziříčí a jsou stále ještě volná místa. Tak šup, kdo tam ještě nejste přihlášení, neváhejte se zaregistrovat.