Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Lednový turnaj vyhrává Gabriela Malcová

Po dvouměsíční pauze se hrála na Zličíně Devítka Best Bowling. Příjemným překvapením na úvodním turnaji letošní série byl zájem a samotná hráčská účast, která zvedla běžnou hranici postupu z kvalifikace. Hrálo se za účasti 33 hráčů a v startovním poli se objevilo jedenáct nováčků v kombinaci se starými harcovníky. Hrálo se na house modelu Bourbon street a padala poměrně vysoká čísla. Na postup z kvalifikace, mezi 24 nejlepších, bylo zapotřebí 574 devítkových bodíků.

Po kvalifikaci se v mazací pauze předávalo ocenění hráčům za umístění v TOP 10 loňské sezóny (konečné pořadí 2019 >> zde). Poté se odehrálo vyřazovací TRIO semifinále, z kterého postupovalo šestnáct vyvolených do finále. V semifinále překvapivě chyběla loňská vítězka turnajové série Alena Sovová, které vystavila stop již kvalifikace.

Závěrečnou finálovou část rozehrála ve vysokých číslech Gabriela Malcová, která po výkonech 255, 275 a připočítávané průměrové hře z kvalifikace (259) zvítězila s 801 bodem. Druhé místo s 785 body vybojoval Jakub Selnekovič a třetí se umístil s 763 body další hráč Notaxa, Jaromír Malec.

PS: Příští turnaj se hraje 12.1. 2020, aktuální obsazovačka a volná místa zde.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší na lednovém turnaji (zleva - Malcová, Selnekovič, Malec)
2 – hráči umístění v TOP 7 na lednovém turnaji (4 až 7. místo, zleva – Mračko, Zajíček, Kolář, Skalický)

3 – tři nejlepší hráči z série 2019 (zleva - Kolář, Sovová, Jarovský)

4 – hráči v TOP 10 2019 (přední řada zleva – Kolář, Slavíková, Vrzal, zadní řada – Jarovský, Košatová, Mračko, Kvasnička, Sovová, Ondráček)

Výsledky turnaje

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb