Lenka Mrkvičková vítězkou 4. Letního Scentrum cupu

V neděli 19. srpna se v Benešově odehrál závěrečný turnaj Letního Scentrum cupu. Do bowlingové herny Scentra se dostavilo 19 hráčů a hráček. Hrálo se na středním mazacím modelu o délce 41 stop.

Kvalifikaci vyhrál Ondřej Surán a jeho druhá hra 260 byla odměněna lahví vína za nejvyšší turnajový nához. Finále si opět zahráli skoro všichni a v něm nejlépe zahrála domácí hráčka Lenka Mrkvičková, která tak po hrách 196, 237 a 178 vybojovala cenné vítězství. Na druhé místo se po nevalném začátku propracoval Ondřej Surán a znovu dokázal svou až buldočí touhu po vítězství. Na třetím místě se umístila táborská hráčka Marie Frýbortová. Na čtvrtém místě skončil Lukáš Kolman a bylo to pro mnohé hráče asi největší překvapení. V celkovém pořadí si pro první místo přijel až z Brna dojíždějící Ondřej Surán. Druhá skončila Lenka Mrkvičková a třetí loňská vítězka série Marie Frýbortová. Nejlepší ženu 4. turnaje i celkově v sérii vyhrává Lenka Mrkvičková.

V každém turnaji si hráči na „bedně“ vyhráli poukázky do restaurantu Grosso v Scentru Benešov v hodnotě 700, 500 a 300 kč. První tři hráči v celkovém pořadí získali poukázky na odběr bowlingového zboží od společnosti Bowling cz s.r.o. v hodnotách 1.500, 1.000 a 500 kč. Nechyběly ani další ceny v podobě lahví sektu či moravských vín. Vítěz každého turnaje pak vyhrál poukázku na 1 hodinu bowlingu v Scentru zdarma.

Závěrem bych rád poděkoval Scentru Benešov za tuto bowlingovou sérii v prázdninovém období a zejména Vám hráčům, kteří jste si přijeli zahrát a pobavit se. Také si Vás dovoluji pozvat na turnaje sérií, které měli přes prázdniny pauzu. V neděli 2. září se hraje 7. turnaj Ferdinand devítky a o další týden později v neděli 9. září hrajeme 7. turnaj Bowling cz tour.

Foto č. 1 zleva: Ondřej Surán, Lenka Mrkvičková a Marie Frýbortová (4.turnaj).

Foto č. 2 zleva: Lenka Mrkvičková, Ondřej Surán a Marie Frýbortová (celkové pořadí v sérii).