Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Letní Devítkovou ligu rozjel ve sk. A nejlépe Barum Team

Xbowlingu ValMez se ve středu 29.6.2022 rozběhl již 7. ročník Letní Devítkové ligy našeho centra. I letos jsme společně poskládali dvě šestičlenné skupiny a tak hned na úvod sdělujeme, že pro Ligu Mistrů, čili celorepublikové finále máme k dispozici 1 postupové místo, které získá vítěz Finálové skupiny A.

Tolik na úvod a můžeme si shrnout úvodní hrací den skupiny A, která má z hlediska ABL zajímavé konfrontační složení. Máme zde dva prvoligové týmy, Tweeners z regionu SM a CNC Produkt z regionu St.&JM. Na podzim spolu svedou v Olomoucí druholigové boje Zákulisí a Barum Team a domácí ABL scénu zastupují ostřílený BC Valaši team a jarní nováček FF Team.

Velice dobře rozjel soutěž Barum Team (20 b.) a navázal tak na své skvělé vystoupení z loňské letní ligy. V prvních 4 zápasech ztratil pouze 1 bodík, ale čistý štít mu nakonec naboural druhý CNC Produkt (16 b.). Obhájce titulu zvítězil nad letním vicemistrem v posledním zápase 4:1 a stáhl narůstající bodový náskok Barumky na přijatelné 4 body. Na třetím místě máme aktuálně úřadujícího Mistra ABL Valašského Meziříčí, Zákulisí (13 b.) a v těsném závěsu jsou na čtvrtém místě Tweeners (11,5 b.). Oba týmy zcela jistě v dalších kolech zvýší své obrátky a ještě proženou vedoucí dvě družstva. Na pátém místě je FF Team (9,5 b.), který musel na poslední chvíli doplnit nebo lépe řečeno změnit soupisku a velkou posilou pro tento mančaft byl především start Ondry Trojka. Tabulku prozatím uzavírá na šestém místě BC Valaši team (4,5 b.). V úvodním kole nedokázal najít účinnou zbraň na žádného soupeře, ale věříme, že v druhém večeru se představí herně v lepším světle.

A jdeme na statistiky prvního kola. Zmínění Ondry Trojka nebylo náhodné, protože se stal nejlepším hráčem večera s průměrem 243,00 bodu, nejvyšším náhozem 296 bodů a plným ziskem 5 bodů. Týmové statistiky ovládl Barum Team díky nejvyššímu náhozu 734 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 668,00 bodu.

Z úvodního večera LVDL skupiny A je to vše. K druhému kolu se sejdeme za 14 dní, ve středu 13.7.2022, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky všem za krásný letní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

Výsledky 1. HD - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb