Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Libuška Hrušková je vítězkou lednového SuperLevna PC Cupu

V neděli se hrál náš první turnaj kategorie A a nebylo to vůbec nic lehkého. Mazání prověřilo i ty největší borce a znát to bylo na výsledcích. Libuška kvalifikaci zahrála dobře, ale finále dala na vynikající a po zásluze brala zlato a cenu dle vlastního výběru od našeho sponzora www.superlevnapc.cz. Na druhou příčku se nám vyhoupl se skvělou formou Libor Staněk následován třetím Otou Kuncem. Nejvyšší náhozy nám předvedli za juniory Lexová Sophie 227, Tomáš Vacek 224, Libuška Hrušková 234 a Libor Staněk 216.

Ceny v podobě drobné elektroniky se rozdávali až do 10 místa a jako bonus přihodil Ruda Pouzar štangle salámů a nezapomněl jako vždy na občerstvení pro hráče. Účast byla opět překvapivě veliká, a proto byla přidána sobotní jedna runda před turnajem, pro místní aby nemuseli jezdit brzy dopoledne v neděli a pak čekat půl dne na finále. Výsledky, foto a body najdete také na www.bowlinghluboka.cz.

Další turnaj bude 13. února 2022, hraje se DEVÍTKA a obsazovačka je připravena ZDE. Děkujeme všem za účast a přejeme všem hezký den, Vackojc.

Výsledky turnaje - ZDE

Pořadí série - ZDE

BOWLING HLUBOKÁ

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb