Liebich zase úřadoval …

Až v květnu se dohrával na Kladně čtvrtý turnaj ze série ULICE.  Bohužel to byl poslední turnaj na centru Vbowling a příští ULICE, se bude hrát v Praze na Best Bowlingu.

Na rozlučkové „párty“ chyběl Švícko ale i další hráči z TOP 10, což byla voda na mlýn ostatních lídrů. Nastalou situaci využil Tomáš Liebich a dle „březnové režie“ doslova a do písmene si zopakoval další vítězství.

Po nepříliš povedené kvalifikaci, kde nabral 6 pozičních bodů za 12. místo, zabral a ve finále si připsal postupně jen jeden poziční bod v každé, ze tří finálových her. Zvítězil tak suverénně s celkovým součtem 9-ti pozičních bodů, před druhým Jaromírem Malcem (19pb). Třetí místo vybojoval Andrej Paračka (26pb). V TOP 7 se na 4 až 7. místě umístili: Schön, Sopková, Štafa. Výsledky turnaje s pozičními body zde.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: již po čtvrté se rozdávaly body do žebříčku celoročního pořadí. Pozici na prvém místě si upevnil Andrej Paračka (281b), druhé jistí Ondra Kvasnička (252b) ale za ním již tiká časovaná bomba. Na třetí místo se i přes únorovou neúčast probojoval Tomáš Liebich s 240 body. TOP 10 opustili Selnekovič a Dobiáš, jejich místa zaujali Malec a Márová. Kompletní žebříček je zde.