Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Liga dvojic Brno, sk. 1: 2. kolo, stejní vítězové

První kolo ovládla dvojka Martin Kadeřábek, František Ráab. Za svým si ale šli hned od prvního utkání. Vyhráli všechny své zápasy, ztratili pouhé 4 body, tudíž je i dnes prvenství jejich. Zaslouženě. 30 bodů nasbírali Marek Pavelka s Lubomírem Blažkem, takže oproti 1. kolu se polepšili o 4 body a poskočili tak na 2. místo. Stejný počet 30 bodů dnes nasbírali výborně hrající Vejmělkovic, minule to bylo o dost slabší. Mají z toho dnes 3. místo.  Dnešní nejvyšší nához 222 zahrál oslavenec Martin Kadeřábek.

Na fotce jsou dnešní vítězové Martin Kadeřábek, František Ráab. Ale vlastně nejen dnešní, i po dnešku jsou lídři tabulky po 2 odehraných kolech. Mají celkem 66 bodů a navíc nejlepší průměr. 10 bodů ztráty jsou vidět u druhých Luboš Blažek-Marek Pavelka, kteří se na 2. místo propracovali díky dnešku. Na 3. místě se ztrátou dalších 5 bodů jsou Martin a Jitka Vejmělkovi. Také díky jejich dnešním skvělým výsledkům. Ovšem jsme dnes přesně v polovičce, 2 kola za námi, 2 kola před námi... všechno ještě tedy může být úplně jinak. V jednotlivcích jsou po dnešku nejlepší Martinové Kadeřábek a Vejmělka, nejlepší ženou skupiny je zatím Jitka Vejmělková.

Podrobnější komentář, detailní výsledky dneška, 1. kola, i aktuálního stavu po 2 odehraných kolech najdete na stránkách turnaje.

Díky všem co dnes hráli a už dnes vyhlížíme 3. kolo, které je na pořadu 07.11.2022.

Výsledky 2. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb