Ligu mistrů v Praze si zahrají Tweeners a StaToVar

Ve středu 30.8.2017 proběhl v Xbowlingu ValMez. druhý finálový večer Letní Valašské Devítkové ligy. Tentokráte se v něm utkaly nejúspěšnější týmy ze základních skupin ve FINÁLE A. A byl to večer jaksepatří, zajímavý, plný atraktivních soubojů a napínavý až do samého konce. Trochu se nám ale protáhl, protože nás dnes zlobily dráhy, a přestože se o ně staráme s péčí a láskou, nechtělo se jim dnes moc poslouchat.

Za to koule poslouchaly nejlépe Tweeners (20 bodů), kteří svůj start v elitní skupině proměnili v exhibici, když hned první hru zahráli skvělých týmových 828 bodů a prohráli až poslední zápas, kdy jim už postup do republikového finále nemohl uniknout. Jinak ostatní týmy hrály velmi vyrovnaně a porážely se navzájem, takže o druhém postupujícím se rozhodlo až v posledním kole.  Tím šťastným týmem se stal StaToVar (14 bodů), třetí skončili NO NAME (11 bodů), čtvrtý 3TÝM (10 bodů), stejně jako páté Velký bowle (10 bodů) a šesté místo obsadil Fabuland (10 bodů); u těchto týmů rozhodoval průměr z HD.

Nejlepším hráčem skupiny se stal David Klein (NO NAME) s průměrem 243,00 bodu a nejlepší hráčkou Jana Irglová (Fabuland) s průměrem 225,60 bodu.

A tímto naše zpravodajství z FINÁLE A končí a my bychom Vám chtěli poděkovat, že jste si k nám v létě touto formou přišli zahrát a věříme, že jste si to užili a byl to pro Vás příjemně strávený čas. Republikové finále, Devítková Liga Mistrů se uskuteční v sobotu 30.9.2017 v pražském BEST Bowling Zličín. Blížší info ohledně tohoto finále předeme kapitánům Tweeners a StaToVar ihned, jak je obdržíme od přadatele.