Listopadovou Bowling cz tour vyhrává Jaroslav Bejšovec

V neděli 6.listopadu se v benešovské bowlingové herně Scentra odehrál 9.turnaj série Bowling cz tour 2016. Omluvilo se několik pravidelných účastníků a tak se nakonec turnaje zúčastnilo 24 hráčů a hráček. Tímto všichni postupovali do semifinále. V kvalifikaci a následném semifinále byl nejlepší domácí bowler David Ruml s hracím průměrem přes 200. Ve finále z toho nakonec bylo „pouze“ čtvrté místo. Třetí místo vybojoval František Čermák (224 a 175). Druhé místo z minulého turnaje obhájil další táborský hráč Jaroslav Butal st. (201 a 231). V samotném finále doslova deklasoval své soupeře Jaroslav Bejšovec a po náhozech 225 a 250 se tak stává suverénním vítězem předposledního turnaje série. Nejlepší ženou byla vyhlášena Lenka Mrkvičková, která obsadila pátou příčku. Nejvyšší nához (250) má na kontě vítěz Jaroslav Bejšovec, který jezdí do Benešova ze Sedlčan. V celkovém pořadí je na 1.místě i nadále David Ruml (pořadatel bez nároku na věcné ceny). Na druhé místo poskočil Jaroslav Bejšovec a třetí je prozatím Marie Frýbortová. Poslední turnaj série Bowling cz tour 2016 je na programu 4.prosince a hrát se bude o dvojnásobné body! Hrací rundy začínají již od 13.00, 14.30 a 16.00 hodin. V ceně startovného bude večerní menu a po finále proběhne vyhlášení výsledků a předávání cen bowlingové série, jehož hlavním partnerem je společnost Bowling cz s.r.o. Výhradní distributor bowlingové technologie Brunswick pro Českou a Slovenskou republiku.

- výsledky turnaje ZDE

- celoroční pořadí ZDE

Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast, předvedené výkony a pěknou sportovní atmosféru. Budu se na Vás těšit na viděnou nejen při benešovských turnajích.

Foto č.1 zleva: Jaroslav Butal st., Jaroslav Bejšovec a František Čermák.

Foto č.2: Lenka Mrkvičková a Jaroslav Bejšovec (nejlepší žena a nejvyšší nához).

Foto č.3 zleva: Lenka Bejšovcová, František Čermák a Lenka Mrkvičková (vítězové jednotlivých rund).