Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

LTL Baťa vítězí ve Finále B LVDL

Účastníci Finále B

Ve středu 1.9.2021 skončila v Xbowlingu ValMez prázdninová týmová soutěž, Letní Valašská Devítková liga. Epilog napsaly týmy Finále B a podobně jako před týdnem při Finále A se opět bylo nač dívat. A že to bylo pouze Malé finále? Zapomeňte! O vítězství a co nejlepší umístění se bojovalo až do posledního zápasu a všichni hráči hráli zodpovědně o svou sportovní čest a o co nejlepší výsledek.

Nejlépe se se svými soupeři vypořádal tým LTL Baťa (16 bodů), který zápas od zápasu navyšoval po bodíku své vedení v čele tabulky a 100% zápasovou bilanci ztratil až v závěrečném zápase. Získal však potřebný bod, který mu zajistil vítězství ve Finále B. Jediný tým, který Baťovce dokázal porazit, byl BC Valalši team (15 bodů). A tato výhra posunula Valachy v nových slušivých dresech k druhému místu. Konečné třetí místo si v závěrečném zápase zajistil tým Za řekou (14 bodů), který bohužel nedokázal porazit ani jednoho, z výše jmenovaných, soupeřů. A tento fakt vlastně rozhodl o pořadí na prvních třech místech.

Konečné čtvrté místo získal Krocaní hněv (12 bodů), který do svého mančaftu zapojil dva nové spoluhráče a může hlásit, že letní přípravu nepodcenil a může se již těšit na nadcházející podzimní sezónu ABL. Tradiční účastník naší letní ligy, družstvo Zákulisí (11 bodů), obsadil konečné páté místo a věříme, že jej za rok opět v naší Devítkové lize uvidíme. Až šesté místo obsadili Tweeners (7 bodů). Obhájce loňského vítězství tentokrát neměl stabilní formu jako o minulých prázdninách, výsledky byly jako na houpačce a tak je konečné umístění takové, jaké je.

A můžeme se podívat na statistiky. Hráči finálového večera se stali Karel Orság (Za řekou) s průměrem 236,80 bodu a nejvyšším náhozem 286 bodů a Lenka Lacigová (LTL Baťa) s průměrem 199,80 bodu. V týmových statistikách dominovalo družstvo Za řekou díky nejvyššímu náhozu 705 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 606,80 bodu.

Celkově se nejlepšími hráči finálové skupiny B stali Karel Orság s průměrem 230,40 bodu a Janča Orságová (Za řekou) s průměrem 188,00 bodu. A u Karla Orsága ještě chvíli zůstaneme. Kromě hráče skupiny byl nejlepší v užitečnosti, kde získal 24 bodů a současně mu patří i nejvyšších nához, když v 5. HD základní skupiny dokázal zahrát devítkovou PERFECT GAME. Celkové týmové statistiky ovládli Tweeners díky nejvyššímu náhozu 758 bodů a nejlepšímu celkovému průměru 609,73 bodu.

Tímto nám skončilo Finále B Letní Valašské Devítkové ligy 2021. Děkujeme všem týmům a hráčům za šest krásných letních bowlingových podvečerů a těšíme se s Vámi v našem Vašem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky Finále B – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb