Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Luba Matera se po 5 letech přece jen dočkal

Xbowlingu ValMez nám začal náročný bowlingový prodloužený víkend. Od pátku až do neděle se uskuteční tradiční zimní kemp, opět za krásné účasti více jak 20 hráčů, ale ještě před tím, ve čtvrtek 15. února 2024, se odehrál tradiční turnaj – Senior Cup Tour ValMez za krásné účasti 23 hráčů.

Z pracovních důvodů musel opět na předehrávku Láďa Krusberský (943 b.), k němu se přidal Tomáš Frydrych (975 b.), ale ani jeden z lednových medailistů tisícovku nepokořil. Do 1. čtvrteční rundy nastoupilo 10 hráčů a k vidění byly krásné výsledky, když se hned čtyři hráči přehoupli přes tu TOP hranici 1000 bodů. Ke svému možná nejlepšímu turnaji za poslední roky (u nás) se vybičoval Luba Matera (1047 b.) a odměnou mu byl (kromě bodového součtu do turnaje) velmi pěkný hráčský průměr 193,33 bodu a samozřejmě také průběžné vedení v soutěži.

Krásných 1001 bodů nakonec nahráli hned dva hráči a o pořadí musel rozhodovat vyšší nához. Vláďa Kutáč měl max 244 bodů, Láďa Šmelcer „pouze“ 210 bodů. Za pány se pak usadila na průběžném čtvrtém místě Iva Fojtíková (986 b.). Na řadu mohlo přijít 11 hráčů 2. rundy. Pozornost se během her upřela především na Radka Capila, který začal nahánět lídra, ale nakonec přece jen pár bodíků chybělo. Radek zahrál parádně, ale bylo jasné, že 1013 bodů na vítězství stačit nebude. Jinak se do bojů o příčky nejvyšší nezapojil již žádný z hráčů závěrečné rundy, ani obhájce celoročního vítězství Pepa Novák (964 b. – 8. místo).

A my si tak můžeme zrekapitulovat konečné pořadí únorového SCT ValMez. Po téměř 5 letech (naposledy v srpnu 2019) se může z vítězství v tomto turnaji opět radovat Luba Matera, druhé místo vybojoval Radek Capil, třetí místo doslova vydřel Vláďa Kutáč a smutným může oprávněně být čtvrtý Láďa Šmelcer. Nejlepší žena turnaje Iva Fojtíková obsadila pátou příčku a TOP šestku uzavřel Tomáš Frydrych.   

Po druhém turnaji máme v čele série Senior Cup Tour ValMez 2024 hned tři hráče se ziskem 44 bodů – L. Matera, T. Frydrych a I. Fojtíková. Na záda jim dýchá další trojice – L. Krusberský, R. Capil a J. Novák, která má jen o bodík méně – 43 bodů. Pořadí série po 2. turnaji - ZDE.

Třetí turnaj je naplánovaný na čtvrtek 14.3.2024obsazovačka je již od včerejšího večera otevřená. Děkujeme všem za krásný turnaj a těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb