Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Luboš Slezák vítězem 12. BBO klasického turnaje

V úterý 14.9 se na Zličíně za účasti 25 hráčů odehrál na krátkém mazání 12. BBO klasický turnaj, který uzavřel sérii 2020/2021 a byli vyhlášeni a oceněni nejlepší hráči série 2020/2021.

Kvalifikaci 12. turnaje vyhrál Honza Kolář st. (840) a jako šestnáctý postupoval po odstoupení Jirky Borovce Ivan Kober (670). Semifinálové vyřazovací hry přinesly nejedno překvapení, bylo poraženo několik favoritů a do finálových her šlo osm hráčů, z toho čtyři ženy, takže finále bylo vzácně i genderově vyrovnané. Dvě hry s připočítávanou třetí průměrovou nejlépe zvládl Luboš Slezák a v turnaji zvítězil. Druhé místo obsadila Dáša Vaněčková a třetí Kája Mottl. Za nejvyšší nához 244 byl oceněn Honza Kolář st.

Součástí turnaje bylo i losování cen a šťastné plechovky, která obsahovala 3700,-. O tu se za nához 140 podělili Abdul Kassas a Pavel Typolt. Zde je fotogalerie.

OCENĚNÍ NEJLEPŠÍ HRÁČI SÉRIE 2020/2021:

Vítězí Michal Janovský před Honzou Kolářem st. a Albertem Jarovským. Nejlepší ženou byla Katka Slavíková. V desítce nejlepších se umístili Katka Slavíková, Dáša Vaněčková, Bob Ondráček, Pavel Javůrek, Luboš Slezák, Emil Krubert, Michal Korecký. Startem zdarma a pivem byli odměněni také hráči se všemi 11 účastmi a byli to Katka Slavíková, Michal Korecký a Jirka Borovec.

Děkujeme všem hráčům za přízeň, budeme se na vás těšit na BBO klasickém 2022, termín prvního turnaje včas zveřejníme. Do konce roku nás ale na Zličíně ještě čekají turnaje BBO NejKUFRY.cz devítky a BBO dvojic, již příští týden ve čtvrtek 23.9. BBO NejKUFRY.cz devítka a poté v úterý 28.9. BBO dvojice.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb