Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Lukáš Jelínek a Tomáš Liebich se zapisují do dějin bowlingu v ČR

Pátý turnaj série Baker CZ, druhý v Praze na Zličíně. Mazací model Broadway, 37 stop. Účast prázdninová, zato výsledky fantastické. Lukáš Jelínek se s Tomášem Liebichem dnes trvale zapsali do historických tabulek bowlingu v ČR. Svoji pátou kvalifikační hrou zahráli perfect game 300, což se v herním systému Baker v České Republice ještě nikomu nepodařilo. Již nikdo v budoucnu nemůže být v Bakeru lepší, než právě Lukáš s Tomášem. Gratulujeme!

Právě tito dva mladíci suverénně ovládli kvalifikaci s náskokem 262 bodů (!) na druhou dvojici Petr Havrilec, Standa Nejezchleba. Třetí po kvalifikaci je nově složená dvojka Jirka Klečka + Milan Soušek.

Ve finále na 8 her hned prvními hrami 245, 246 Lukáš s Tomášem jasně sdělili všem ostatním, kdo je tu dnes králem. Ve čtvrté hře opět atakovali 300, ale jedenáctý hod přinesl pouze 9, takže s dohozem vzniklo druhé nejvyšší číslo 289. V pohodě vše dotáhli do úspěšného konce ve stejném stylu a podobně suverénně jako po kvalifikaci obsazují 1. místo i ve finále. 244 bodů za nimi zůstávají Petr Havrilec a Standa Nejezchleba. Vydatně jim k 2. místu přispěla hra 256. Bronz si přivlastnila dvojice Jirka Klečka, Milan Soušek. Všem úspěšným na stupních vítězů gratulujeme! Všichni ocenění obdrželi své ceny tekuté a dnes i vitamínové, vítězové navíc dostali zpět plné startovné. Komu patřila odměna za nejvyšší nához netřeba připomínat...

Na našem webu jsou vedeny rekordní hry (240+) v herním systému Baker. Z dneška tam přibývají čísla 300, 289, 258, 256, 249, 247, 246, 245 a 244. Pěkně to tam Lukáš s Tomášem provětrali, jen co je pravda...

Dnešek se významně zapsal i do ročního žebříčku (detaily na turnajovém webu).

Nejbližší další Baker CZ se hraje 13.08.22 v Brně. Info o turnaji i s možností přihlášky jsou TADY. Současně byla otevřena obsazovačka i na Zličín 30.10.2022 (stejný proklik). Na stránkách turnaje najdete nejen všechny detaily, komentáře, fotky, historii k sérii Baker CZ, ale i vše ohledně Kaštanky Open i od září nové Ligy dvojic na 8 centrech ČR.

Děkujeme všem hráčkám a hráčům a těšíme se na setkání na dalším některém Bakeru CZ.

Výsledky turnaje – ZDE

Milan Soušek

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb