Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Lumír Horčička s Lukášem Roučkou se konečně dočkali vítězství

V pondělí 25.3. se v chomutovském Strikelandu odehrál 5. turnaj BBO devítkových dvojic. Hrálo se na krátkém modelu Boardwalk a ze čtrnácti zúčastněných dvojic postupovalo do finále deset, z prvního místa Olda Pour s Kájou Růžičkou a z desátého Jirka Holubička s Dušanem Mrvišem. V turnaji zvítězili Lumír Horčička s Lukášem Roučkou, druzí byli Jirka Borovec s Pavlem Divišem a třetí Dana a František Kubíkovi. V oceňované šestce se umístili David Mata s Pavlem Piskačem, Hanka a Petr Heligrovi a Jirka Forman s Vaškem Nedbálkem. Za nejvyšší nához 279 byli odměněni Jirka Borovec s Pavlem Divišem. Zde je fotogalerie.

CP dvojic po 5. turnaji: Hanka a Petr Heligrovi (173 b), Jirka Borovec s Pavlem Divišem (151 b), Dana a František Kubíkovi (131 b), Olda Pour s Kájou Růžičkou (123 b).

CP jednotlivců po 5. turnaji: Hanka Heligrová, Petr Heligr (oba 173 b), Olda Pour (157 b), Jirka Borovec, Pavel Diviš, Lumír Horčička (všichni 151 b).

V Chomutově se na vás budeme opět těšit nejen na 6. BBO devítkových dvojicích 22.4. - obsazovačka, ale také 31.3. na BBO Kassas CXS tour, 8.4. na BBO dvojicích a 14.4. na BBO NejKUFRY devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb