M. Richter a L. Jančuková celkovými vítězi Smíšených dvojic

Lenka Jančuková a Michal Richter

Ve středu 28.11.2018 skončil v brněnském Bébéčku poslední turnaj smíšených párů v tomto roce. Vyhlašovali jsme tedy i celkové pořadí a rozdali tak spoustu cen. Protože byl turnaj v pořadí osmý, na výhru mini soutěže vložené do turnaje bylo potřeba shodit 5x8 kuželek v jedné hře - výherkyně byli - Sabina Valder a Jana Bučková. Losovali jsme sportovní vaky s logem BB a byla také předána osuška s logem nejúspěšnějšímu páru z řad zaměstnanců Dopravních staveb - byli jím Ladislav Novák a Monika Rodriguez. Jako vždy jsme podpořili poslední pár poukazem na hodinu hry zdarma, aby potrénovali do dalšího turnaje - získali jej Marek Morafcsi a Jitka Rybková.

Na pátek místě se umístili Kamil Škorvánek a Laura Neová (1314), na čtvrtém místě Jiří Vybíral a Milada Skokanová (1338), bronzovou příčku obsadili Stanislav Velek a Jiřina Zapletalová (1400), stříbrná příčka patřila Michalovi Richterovi a Lence Jančukové (1411) a první místo obsadil pár ve složení Karel Hladík a Zuzana Dobešová (1420)

Při vyhlašování TOP 10 se na třetím místě umístili Stanislav Velek a Jiřina Zapletalová (140), na druhém místě Vlastimil Chládek a Hanka Chládková (145) a na prvním místě se součtem bodů 162 Michal Richter a Lenka Jančuková.

Děkujeme všem za účast a za vytvoření parádní nálady a budeme se těšit v lednu při odstartování nové série tohoto turnaje.