Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Májovou dvojící ValMezu jsou Mira Staněk a Ondra Trojek

V neděli 5. května 2024 se v Xbowlingu ValMez odehrál již pátý turnaj populárních Valašských dvojic. Tentokrát se do hry zapojilo celkem 16 dvojic a my opět do databáze zadávali nově složené dvojice. Byly hned čtyři a jedna z nich hned excelovala. Scénář skoro na chlup stejný jako před měsícem.

Nebudeme to protahovat a jdeme na rekapitulaci. V předehrávce se představilo celkem pět dvojic a jako již tradičně se zadařilo Ivě FojtíkovéDavidem Kleinem a jejich hozená rukavice měla hodnotu 1347 bodů. Ale pozor, nebylo to žádné dělo, které by odrovnalo zbylé dvojice. O jejich průběžném vedení rozhodla až závěrečná 9. hra, protože o něco lépe na tom byla po 8. hře děvčata z NejBlond, Bobi Koryřářová a Jaruš Matochová. Konečných 1337 bodů je ale zařadilo „až“ na průběžné druhé místo za Ivu s Davidem.

Přišla neděle a hned v 1. rundě nastoupili ke své premiéře Mira Staněk a Ondra Trojek a začal se rodit rozhodující okamžik květnových Valašských dvojic. Kluci se zastavili až na 1420 bodech a převzali otěže vedení. V 2. rundě zahráli nejlépe a velmi dobře, Dáša a Radek Capilovi (1331 b.), ale již v tu chvíli bylo jasné, že to bedna nebude, páč na aktuální bronz jim chybělo 6 bodíků. V 3. rundě se představili ve formě, v jaké hrávali v době nedávno minulé, Jana a Marek Irglovi (1331 b.). Dorovnali Dášu s Radkem a díky vyššímu náhozu „šli“ před ně. A aby těch těsností nebylo málo, tak další dvojicí, která zahrála třináct set třicet a něco, byli pánové Ladik Stodulka a Mira Staněk. Zastavili se na 1338 bodech a tohle číslo již cinkalo. Takže rychlé resumé. 1. místo: M. Staněk a O. Trojek (1420 b.), 2. místo: I. Fojtíková a D. Klein (1347 b.), 3. místo: L. Stodulka a M. Staněk (1338 b.), 4. místo: B. Korytářová a J. Matochová (1337 b.), 5. místo: J. a M. Irglovi a 6. místo: D. a R. Capilovi (obě dvojice 1331 b.). Parádní vyrovnanost, která přinesla tomuto turnaji další skvělou dimenzi.

Po 5. turnaji série jsou i nadále v čele tabulky aktuálně nedostižitelní Iva Fojtíková a David Klein se ziskem 141 bodů, druhé místo drží i přes absenci v květnové TOP šestce Martin a Adam Haxovi (113 bodů), ale pozor, na dostřel se jim přiblížili třetí Ladik Stodulka a Mira Staněk (112 bodů). Kompletní pořadí série si můžete stáhnout ZDE.

A tímto máme uzavřené květnové Valašské dvojice, vážení přátelé. Šestý turnaj je naplánovaný na neděli 2.6.2024obsazovačka je od nedělního  večera aktivní. Jako obvykle připomínáme, že případnou předehrávku si prosím domluvte s obsluhou centra individuálně. Moc Vám všem děkujeme za krásný turnaj a těšíme se na Vás v našem centru Xbowlingu ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb