Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Marek Navrátil dosáhl na Prosecké Devítce na stupeň nejvyšší

Netradičně ve středu 19. října proběhla jubilejní desátá letošní Prosecká Xbowling Devítka, tentokráte za rovněž kulaté účasti 30 hráček a hráčů. Znamenalo to, že si všichni nejen odehráli čtyři kvalifikační hry, ale další dvě čekaly ještě v bojích semifinálových vyřazovacích. Tam potkali sestupně ti výše umístění naopak nejméně úspěšné a vítězi měli otevřenou cestu do závěrečného finálového rozuzlení.

Díky soubojům patnácti dvojic však pro doplnění šestnáctky soutěžící o říjnovou skleněnou kuželku postupoval i jeden šťastný, byť v K.O. prohravší, ovšem s nejvyšším bodovým součtem. A tím se stal Jakub Marek s 471 bodem. Finále se znovu hrálo na součet dvou her od nuly a ačkoli bylo zejména pro některé z hráčů díky změnám drah náročnější, nakonec nejpevnější nervy, formu i štěstí ukázal Marek Navrátil a po dlouhodobé sérii mnoha hlavně druhých míst konečně vystoupal na samotný Olymp a vítězí s výkony 277 a 259 bodů. Stříbrný turnaj zakončil o pouhé tři kuželky nižším součtem premiant Devítek sesterských Žižkovských Martin Russ a bronz si vyházel Lukáš Obrusník s 516 body. Do oceňované osmičky proklouzli dále Martinové Šnábl a Palas, držitel Nejvyššího výkonu turnaje a současně jediným, komu se podařilo zahrát „devítkovou třístovku“, Antonín Matějka, dále Petr Vrba a Lucky Loser Jakub Marek. Jeho jmenovec Novák si jako první nepostupující do finále odnesl aspoň cenu útěchy a poslední odměněnou v podobě Nejlepší ženy turnaje se stala Lenka Blažková.

Předposlední letošní Prosecké Devítkové dostaveníčko je v plánu již klasicky v úterním termínu a sice 15. listopaduObsazovačka je již aktivní. Kdo si bude chtít u bowlingu odfrknout již v době předadventní, bude srdečně vítán.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Průběžné společné pořadí – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb