Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Marek Talpa zaskočil „marťany“

Třetí turnaj se těšil opět velkému zájmu a průměrově byl velmi kvalitní. Na turnaji nyní nechyběli lídři zličínských „áčkových“ turnajů reprezentanti Jaroslav Lorenc, Lukáš Jelínek a navíc přijela i početná výprava z Moravy.

- KVALIFIKACE se účastnilo celkem 91 hráčů. Po šesti hrách vévodil kvalifikaci Lukáš Jelínek s 1433 body (Ø 238,83). Druhý v průběžném pořadí se umístil Pavel Čermák (1354b), třetí Jana Marešová (1352b). Společně s touto trojicí si vybojovalo účast přímo až ve finále ještě devět nejlepších z kvalifikace.Dalších 20 hráčů, umístěných dle pořadí od třináctého do třicátého druhého místa postupovalo do semifinále. Postupová hrana byla na 1116 bodech.

Čtyřiadvacítku postupujících do semifinále doplňovali 4 hráči z TURBA, kde k postupu stačil i výkon 204 v jedné z šesti her.

SEMIFINÁLE na sebe upozornil dobrými výkony hráč kat. P165 Jakub Marek, který postupoval do finále s 883 body z prvého místa. S ním si postup do finále vybojovalo dalších jedenáct hráčů a pro postup bylo zapotřebí tradičních cca 750 bodů (podrobné výsledky semifinále naleznete v přílohách).

Kúčasti ve FINÁLE se již podruhé za sebou nedostavil Pavel Čermák a šetřil opět své síly na nedělní extraligu. Patřil s průměrem 225,67 k lídrům kvalifikace a tak odpadl jeden z favoritů, druhý kdo se omluvil z finále, byl Jakub Šarišský. Šanci bojovat o trofeje tak dostali i hráči umístění na třináctém a čtrnáctém místě v semifinále.

Finále bylo prošpikováno reprezentanty a bylo poměrně snadné hledat nějakého favorita. Nakonec pověstné „marťany“, s neskutečnými průměry, zaskočil Marek Talpa. Po výkonech 238, 247, 237 s těsným dvoubodovým náskokem vítězí před Jaroslavem Lorencem. První si mimo trofejí za umístění si odváží 4000,- Kč, druhý 3000,- Kč. Třetí místo a 2000,- Kč vybojoval Václav Rác.

Ve vedlejších kategoriích byli oceněni:

- Nejlepší senior: Jiří Hindrák (7. místo)

- Nejlepší hráč/ka kategorie P190: Richard Enders (8. místo)

- Nejlepší žena: Jana Marešová (14. místo)

- Nejlepší junior/ka: Matěj Vacík (15. místo)

- Nejlepší hráč/ka kategorie P165: Vítězslav Květenský (16. místo)

Losovaná cena POPO CHANCE, částka v hodnotě 2500 Kč si na turnaji našla svého výherce v Karolíně Černíkové, která se umístila na 80 místě.

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky semifinále – ZDE

Konečné výsledky – ZDE

Pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb