Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Marie Frýbortová vítězkou 2. turnaje Bowling cz tour

V neděli 8. března se v benešovském S-centru odehrál 2. turnaj Bowling cz tour 2022. Hrálo se na mastnějším modelu Main Street 41 a zahrát si přijelo celkem 27 hráčů a hráček, z nichž byl v kvalifikaci nejlepší Tomáš Rathouský. Po semifinále byl v čele Jiří Uhlíř, který zahrál nejvyšší nához 2. turnaje, 235 bodů.

Finále ovládla Marie Frýbortová před Tomášem Rathouským a Jirkou Uhlířem. Nejlepším hráčem kat. B (pod 165) byl po zásluze vyhlášen Tomáš Rathouský, který si tak pěkným nedělním výkonem dal ten nejlepší dárek k pondělním jmeninám.

V celkovém pořadí je v čele vítěz úvodního turnaje Gustav Horník. Druhý je Dalibor Polívka a třetí je prozatím Marie Frýbortová. Další pořadí v Top 6 je následující: 4. Jaroslav Bejšovec, 5. David Ruml a 6. Petr Zach st. Nejlepším hráčem kat. B je hráč rumunské národnosti Claudiu Septimiu Molnar.

Příští turnaj Bowling cz tour je na programu v neděli 3. dubna (OBSAZOVAČKA) a hrát budeme na krátkém mazání Boardwalk o délce 35 stop. Děkuji všem hráčům za účast na turnaji a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou.

Foto zleva: Tomáš Rathouský, Marie Frýbortová a Jiří Uhlíř.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb